ساکنین محترم بلوارکاوه در تهران در صورتی که نیاز به نزدیک ترین شرکت در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی پیدا کردید فقط کافی است با شرکت پارس کمک تماس بگیرید تا در هر ساعتی از شبانه روز با تیمی مجرب و حرفه ای در کمترین زمان ممکن در محل بلوار کاوه حاضر شوند و مشکل شما را به صورت تضمینی حل کنند.

تخلیه چاه فوری در بلوار کاوه

شماره تلفن تخلیه چاه بلوارکاوه

09128506212

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پارس کمک

شرکت پارس کمک با داشتن 15 سال تجربه کاری در زمینه حفاری و لایروبی چاه های فاضلاب و همچنین بصورت تخصصی در زمینه تخلیه چاه شبانه روزی فاضلاب دربلوار کاوه تهران و دارا بودن کادر حرفه ای و با تجربه مفتخر است که در این سال ها  نسبت به خدمت رسانی به اهالی منطقه بلوار کاوه و دیگر نقاط تهران بوسیله تجهیزات مدرن و پیشرفته تخلیه چاه اقدام کرده و موجب رضایت مندی آنان را فراهم کرده است.

این شرکت آماده ارسال نیرو به تمام نقاط تهران از جمله منطقه بلوار کاوه می باشد و خدماتی از قبیل تخلیه چاه در شمال تهران ، تخلیه چاه در جنوب تهران ، تخلیه چاه در شرق تهران و تخلیه چاه در غرب تهران را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 شرکت تخلیه چاه پارس کمک همواره اصول کاری زیر را درنظر می گیرد:

 1. اعزام نیرو به محل در کمترین زمان ممکن
 2. ارائه خدمات با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت
 3. استفاده از افراد ماهر و یک تیم حرفه ای
 4. مشتری مداری و حفظ شان و منزلت آنها

چه زمانی نیاز به کندن چاه فاضلاب جدید پیدا می کنیم؟

چاه فاضلاب از ملزومات یک ساختمان است. یکی از موارد مهم در کندن چاه و همچنین زمان پر شدن آن عمق چاه است.عملیات حفر چاه باید توسط یک مقنی خبره انجام شود تا بتواند زمین و خاک مناسب را تشخیص دهد تا در انجام کار دچار مشکل نشود.

 • ممکن است یک چاه برای ساختمان کافی نباشد و نیاز به حفر چاه جدید پیدا کنید.
 • ممکن است ساختمان جدیدی بسازید و نیاز به حفر چاه پیدا کنید.
 • اگر احتمال ریزش چاه جذبی قدیمی را می دهید باید بلافاصله چاه قدیمی پر شود و چاه جدیدی در جای دیگری از ساختمان حفر شود.

{اگر به دنبال بهترین شرکت تخلیه چاه فاضلاب در منطقه کاوه تهران هستید کافی است با شرکت پارس کمک تماس بگیرید تا در محل حاضر شوند.}

09128506212

حفر چاه جدید توسط مقنی

 

قیمت حفر چاه جدید دربلوار کاوه تهران

 طبق نرخ نامه اتحادیه قیمت حفر چاه و خدمات تخلیه چاه در بلوار کاوه تهران برطبق اصولی است که نمی توان از آن تخلف کرد. به طور مثال طول چاه: اگر چاهی که توسط چاه کن حفر می شود فقط شامل میله باشد و انباری نداشته باشد، متراژ چاه همان طول چاه است ولی اگر چاه دارای انباری باشد، متراژ به شکل دیگری محاسبه می شود که عبارتند از متراژ چاه: حاصلضرب طول در عرض در ارتفاع و متراژ انباری به صورت  دو برابرحاصلضرب طول در عرض در ارتفاع محاسبه می گردد.

تمامی هزینه های تخلیه چاه بر حسب مقدار معینی است پس نگران عدم شفافیت هزینه ها نباشید و کار تخلیه چاه و حفر چاه منازل خود را به شرکت پارس کمک بسپارید و مطمئن باشید کار با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

تخلیه چاه تضمینی در بلوار کاوه تهران با استفاده از پمپ های قوی

 چاه فاضلاب شما بلاخره در مدت زمان معینی پرخواهد شد و ما نیاز به یک شرکت تخلیه چاه حرفه ای پیدا می کنید. روش های مختلفی برای تخلیه چاه فاضلاب وجود دارد. در تخلیه چاه بوسیله پمپ یا مکنده روش کار به این شکل است که متخصصان این کار به وسیله پمپ های تخلیه چاه قوی اقدام به دفع فاضلاب از طریق تخلیه چاه بسته به حجم چاه فاضلاب و میزان فاضلاب تولیدی توسط ساکنین ساختمان می کنند.

توجه داشته باشید که در صورت پرشدن چاه فاضلاب لازم است که چاه فاضلاب شما باید بلافاصله تخلیه شود تا از ریزش و سرریز شدن چاه فاضلاب جلو گیری شود.

تماس سریع با کارشناس

** پارس کمک بهترین انتخاب برای تخلیه چاه شبانه روزی در بلوارکاوه **

 

انواع خدمات تخلیه چاه در بلوارکاوه شرکت پارس کمک

خدمات تخلیه چاه ما شامل بسیاری از مشکلات روزمره شما می باشد که ممکن است برای هر خانه ای اتفاق بیفتد. در ادامه به خدمات قابل ارائه توسط شرکت پارس کمک اشاره می کنیم:

 • تخلیه چاه شبانه روزی و تضمینی در بلوارکاوه تهران

شرکت پارس کمک اقدام به راه اندازی بخش تخلیه چاه شبانه روزی در تهران کرده است و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات تخلیه چاه در تهران و بلوارکاوه می باشد.

عمل دیگری که پس از تخلیه چاه معمولا انجام می شود کف تراشی چاه فاضلاب است که به احیا چاه کمک می کند.

بیشتر بخوانید : " دلایل پرشدن چاه فاضلاب خانه "

 • لجن کشی چاه فاضلاب در بلوارکاوه

نکته: اقدامات لایروبی، کف تراشی، لجن کشی و موارد دیگر کار از عهده همه بر نمی آید و نیاز به تجهیزات و مهارت خاصی دارد و شما باید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بتواند با ایمنی کامل چاه شما را لایروبی و کف تراشی کنند.

تخلیه چاه ازران در بلوار کاوه

 • لایروبی چاه فاضلاب در بلوارکاوه

پس از تخلیه چاه، جهت ترمیم و بازسازی اصطلاحا چاه مرده را زنده می کنیم، روش کار به این صورت است که باید مواد چسبیده به دیواره چاه را از بین ببریم.پس از تخلیه چاه فردی وارد چاه شده و رسوب های دیواره و کف را می تراشد و آن ها را از داخل چاه خارج می کند. کف تراشی چاه فاضلاب در بلوارکاوه

 • رفع گرفتگی چاه فاضلاب در بلوارکاوه

گرفتگی چاه فاضلاب یکی از مشکلات شایع است که ممکن است برای شما اهالی بلوارکاوه نیز پیش آمده باشد.

اگر شما سالهاست که از چاه فاضلاب خانه تان استفاده می کنید هر لحظه باید منتظر این باشید که چاه شما پر شود و در اصطلاح سرریز کند.در این زمان است که شما نیاز به تخلیه چاه فوری خواهد داشت.

 • حفر چاه جدید بصورت تضمینی در بلوارکاوه

در صورتی که نیاز به حفر چاه جدید در بلوارکاوه دارید ما افراد چاه کن و مقنی های حرفه ای داریم که می توانند هر نوع چاه فاضلابی را برای شما راه اندازی نمایند. پارس کمک با داشتن کادری حرفه ای و با تجربه تمامی کارهای تخلیه چاه شما را بصورت فوری انجام خواهد داد.