اگر در منطقه گیشا و یا شهر تهران نیاز به لوله بازکن حرفه ای داشتید فقط کافیست با لوله بازکنی گیشا تهران با تیم حرفه ای و تجهیزات مدرن تماس بگیرید. تا کارشناس لوله بازکنی گیشا در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شود و به رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزل شما بپردازد.

تیم حرفه ای لوله بازکنی گیشا جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب و همچنین تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب و نشتیابی در خدمت شما ساکنین محترم خیابان گیشا میباشد.

لوله بازکنی گیشا تهران با تیم حرفه ای و شبانه روزی

با ما همراه باشید تا در ادامه خواهیم گفت :

  • خدمات لوله بازکنی گیشا تهران با تیم حرفه ای و تجهیزات مدرن
  • دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی شرکت لوله بازکنی گیشا
  • دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه گیشا تهران

خدمات شرکت لوله بازکنی گیشا تهران

هدف اصلی کادر و تیم حرفه ای لوله بازکنی گیشا تهران جلب رضایت و رعایت حقوق مشتریان عزیز این شرکت میباشد و جهت تحقق یافتن این هدف تلاش میکنند تا بهترین خدمات لوله بازکنی را در تمام مناطق تهران بخصوص محله گیشا ارائه میدهد. و شما عزیزان ساکن محله گیشا تهران در صورت مشاهده علائم گرفتگی لوله فاضلاب میتوانید با شرکت لوله بازکنی سریع و فوری گیشا تماس بگیرید.

شرکت لوله بازکنی گیشا در تهران خدماتی از جمله تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب، تشخیص علت نشت نم و رطوبت و رفع گرفتگی لوله فاضلاب را با دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی و کمترین تخریب در ساختمان ارائه میدهد.

شرکت پارس کمک با استخدام  متخصص حرفه ای لوله بازکن و همچنین با استفاده از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی ارزان ترین خدمات لوله بازکنی را به شما عزیزان ارائه میدهند. و شما ساکنین محترم محله پل گیشا میتوانید با خیالی آسوده رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزل و محل کارتان را به شرکت لوله بازکنی پل گیشا بسپارید.

تماس سریع با کارشناس

**اگر در محله گیشا به دنبال لوله بازکن حرفه ای هستید با شرکت لوله بازکنی تضمینی گیشا تماس بگیرید**

تجهیزات پیشرفته شرکت لوله بازکنی گیشا در تهران

امروزه شرکت های حرفه ای لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی مانند دستگاه واتر جت و فنر لوله بازکنی و همچنین دستگاه کمپرسور هوا استفاده میکنند. زیرا استفاده از این نوع دستگاه ها مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب را در کمترین زمان و همچنین کمترین تخریب در ساختمان رفع می کند.

دستگاه واتر جت لوله بازکنی

دستگاه واتر جت لوله بازکنی

دستگاه واتر جت لوله بازکنی یکی از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات لوله بازکنی میباشد. که ایندستگاه واتر جت متشکل شده از یک شلنگ آب است که قادر به تحمل فشار بسیار زیاد آب است این دستگاه به یک پمپ متصل می شود که میتواند آب را تحت فشار بسیار زیادی به بیرون هدایت کند.

دستگاه فنر لوله بازکنی

دستگاه کمپرسور هوا و یا تراکم هوا 

با استفاده از این دستگاه میتوانید با کمترین تخریب گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان را رفع نمایید. روش استفاده از فنر لوله بازکنی به این صورتمی باشد که شما ابتدا باید دستکش مخصوص بپوشید و سپس دستگاه فنر را به برق متصل کرد(برخی دستگاه های بزرگ نیاز به برق 3فاز دارند).

سپس بسته به تشخیص گرفتگی لوله ای که داده اید سرفنر مورد نظر را به سر فنر دستگاه لوله بازکنی وصل می‌کنید و سپس از اتصال فنر به سر دستگاه هیدرولیک اطمینان حاصل میکنم و فنر دستگاه لوله بازکنی را به آرامی از محفظه مخصوص فنر که روی دستگاه لوله بازکنی قرار گرفته است خارج کرده و تا جایی که امکان دارد وارد لوله فاضلابی که دچار گرفتگی شده است می‌کنیم.

دستگاه کمپرسور هوا و یا تراکم هوا

نحوه کار با دستگاه کمپرسور هوا به این صورت است که ابتدا باید دهانه تمامی لوله های آب را با درپوش و یا تکه پارچه ای بپوشانید و سپس دستگاه را به برق متصل نمایید و دهانه دستگاه را در لوله فاضلاب قرار دهید و بعد دستگاه را روشن نمایید و این دستگاه با فشار هوا و تراکم هوا چربی و رسوبات و خورده موهای چسبیده به دیواره لوله فاضلاب را آزاد می نماید.

توضیحی مختصر درباره موقعیت مکانی منطقه گیشا تهران

گیشا یکی از محله‌های شمال غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه ایوبی) و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد) محدود است. خیابان اصلی گیشا با طول تقریبی ۱٫۵ کیلومتر بزرگراه جلال آل احمد را به صورت مستقیم به بزرگراه حکیم متصل می‌سازد.

شما ساکنین محترم خیابان گیشا تهران و یا منطقه 2 در صورتی که نیاز به رفع گرفتگی لوله فاضلاب با این دستگاه ها را دارید میتوانید با شرکت لوله بازکنی گیشا تهران با تیم حرفه ای و تجهیزات مدرن تماس بگیرید. تا در کمترین زمان ممکن مشکل گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان رفع گردد.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در پونک

 پارس کمک بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران 

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه گیشا تهران

دلایل متعددی باعث گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان در محله پل گیشا میشود. اما دلیل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان های منطقه گیشا تهران افتادن شیئی خارجی به داخل لوله فاضلاب توالت و یا حمام است که این شیئ جلوی خروج آب از لوله را میگیرد و باعث ترکیدگی و یا گرفتگی لوله فاضلاب میشود.

در صورت مشاهده چنین اتفاقی رخ داد سریعا با لوله بازکنی سریع و فوری پل گیشا تهران تماس بگیرید. و همچنین از دلایل دیگر گرفتگی لوله فاضلاب میتوان به گیر کردن تفاله چایی در سیفون سینک ظرفشویی است و همچنین خالی کردن روغن باقیمانده در ظروف آشپزی درون سینک نیز باعث گرفتگی لوله فاضلاب میشود.

((رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان در منطقه 2 تهران به لوله بازکنی گیشا بسپارید))