تخلیه چاه در تهران و لابروبی چاه فاضلاب در تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران با افراد مجرب و باتجربه برای بسیاری از شهروندان تهرانی یک دقدقه بوده . تیمی که بشود به آنها اعتماد کامل داشت و نسبت به تخصص و کارآمدی آنها شکی وجود نداشته باشد.

شرکت پارس کمک با داشتن 15 سال تجربه کاری در زمینه حفاری و لایروبی چاه های فاضلاب و همچنین بصورت تخصصی در زمینه تخلیه چاه در تهران و دارا بودن کادر حرفه ای و کارآزموده مفتخر است که در این سال ها با پشتیبانی تجهیزات کامل و پیشرفته تخلیه چاه خود نسبت به خدمت رسانی به همشریان تهرانی اقدام کرده و موجب رضایت مندی آنان گردیده است.این شرکت اماده ارسال نیرو به تمام نقاط تهران شامل تخلیه چاه در شمال تهران ، تخلیه چاه در جنوب تهران ، تخلیه چاه در شرق تهران و تخلیه چاه در غرب تهران می باشد.

تخلیه چاه در تهران

شرکت تخلیه چاه پارس کمک در تهران

شرکت پارس کمک در حال حاضر پشتیبانی چاه فاضلاب بسیاری از موئسسات و ارگان های مختلف مانند سازمان منابع طبیعی ، اداره محیط زیست تهران و شهرداری های مناطق مختلف است و با توجه به نیرو و توانی که در اختیار دارد آمادگی خود را برای عقد قرارداد با سازمانهای دیگر اعلام می کند.و خدمات یک شرکت تخلیه چاه تضمینی در تهران را به شما ارائه می نماید و تمامی خدمات لایروبی چاه های صنعتی ، حفاری چاه فاضلاب خانگی ، تعمیر چاه کهنه و بهسازی آن  را بر عهده می گیرد.

پیشنهاد ما برای هتل ها ، مسافرخانه ها ، مهمانسرا ها ، رستوران ها و حتی آپارتمان های واحدی که دارای چاه فاضلاب هستند این است که برای خدمات پشتیبانی و تخلیه در تهران با یک شرکت تخلیه چاه معتبر طرف قرارداد باشند تا درصورت ایجاد گرفتگی چاه فاضلاب و یا پرشدن چاه در ساختمان با خیال راحت و با یک تماس به چاه بازکنی در تهران نسبت به رفع مشکل خود اقدام کنند.

تماس سریع با کارشناس

خصوصیات یک تخلیه چاه خوب در تهران

 • تخلیه چاه شبانه روزی در تهران

بسیاری از مشکلات ساختمان به صورت ناگهانی رخ می دهد و خطر پرشدن چاه فاضلاب و بالازدن آب از آن ، ریزش چاه فاضلاب در تهران از جمله مشکلات شایع در هر خانه یا اداره ای می باشد. شماره تلفن تخلیه چاه در تهران را می گیرید و کسی پاسخگو نیست!!

بخاطر همین موضوع مهم شرکت پارس کمک با همت و یاری همکاران خود و افزایش توان تجهیزاتی خود اقدام به راه اندازی بخش تخلیه چاه شبانه روزی در تهران کرد و تا کنون نیز به این کار ادامه می دهد به دلیل اینکه در اکثر مشکلاتی مثل تخلیه چاه در تهران ، لایروبی چاه در تهران ، رفع گرفتگی چاه فاضلاب در تهران ، تشخیص مکان دقیق چاه فاضلاب در تهران و حفر چاه فاضلاب در تهران به یک اقدام سریع و ضربتی و اعزام یک گروه تخلیه چاه فوری در تهران بسیار لازم و ضروری است.

پس حتما اگر می خواهید با یک شرکت تخلیه چاه در تهران قرارداد همکاری امضا کنید حتما به وجود بند تخلیه چاه شبانه روزی در تهران توجه فرمایید.

شرکت پارس کمک در هر لحظه و در هر مکانی آماده اعزام نیرو جهت انجام تمامی خدمات لوله باز کنی درتهران همراه با تجهیزات و ابزارهای کامل و پیشرفته است و به شما این اطمینان را می دهیم که هیچ مشکلی در حیطه وظایف ما حل نشدنی نیست و راه حل آن در دست متخصصان حرفه ای ماست.

 • تخلیه چاه ارزان در تهران

تخلیه چاه فاضلاب با قیمت مناسب و معقول همواره یکی دیگر از مشکلاتی که شهروندان تهرانی همراه از آن ناراحت و گله مند هستند بحث هزینه تخلیه چاه های فاضلاب درتهران با توجه به هزینه های بالای این کار از نکاتی است که قبل از هر کاری باید رفع شود.

بسیاری از همکاران ما توجی به نرخ اتحادیه تخلیه چاه در تهران ندارند و گاها پیش آمده که مبالغ هنگفتی از شهروندان گرفته اند و کار را به دلیل عدم تخصص بصورت ناص و غیر استاندارد به پایان رسانده اند . با توجه به اینکه کار آنها می توانست شامل هزینه کمتری باشد و حتی نیاز به یکسری فرایند ها و ارسال چاه بازکن در تهران نبوده باشد.

پیشنهاد ما به شما برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب در تهران این است که حدالامکان به شماره های مندرج در برچسب‌های تبلیغاتی زده شده در روی دیوارها اعتماد نکنید چون به احتمال زیاد با خاطره‌ای تلخ ناشی از خدمات تخلیه چاه ناقص و یا دریافت هزینه‌های نامعقول مواجه خواهید.

بیشتر صاحبان این آگهی‌ها افراد ناکارآمد و بی تخصصی در زمینه تخلیه چاه هستند که با تهیه تجهیزات نامرغوب و ساده و بدون مجوز رسمی برای خودشان کاری دست و پا کرده اند.

سعی کنید برای انجام تمام کارهای خدماتی شامل : حفر چاه جذبی فاضلاب ، حفر چاه ارت ، آزمایش خاک برای انتخاب بهترین مکان حفر چاه ، حفر کانال و رایزر ، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری ، کفتراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو ، کول گذاری میله و انباری چاه ، حفر و راه اندازی چاه سپتیک در تهران (سپتیک تانک ) ، طوقه چینی سر چاه ، لایروبی و ته زنی ، ابتدا گشتی در اینترنت بزنید و در وبسایت های با سابقه و معتبر اقدام کنید تا توسط اکیپ های ویژه و مخصوص این کار مشکل خودتان را برطرف نمایید .

چاه بازکن در تهران

مشکل هزینه های بالای حفاری و تخلیه چاه شاید کمی به دلیل نظارت پایین مسئولین و نبودن یک اتحادیه مستقل برای لوله بازکنی در تهران و تخلیه چاه باشد و این خدمات زیر نظر اتحادیه آهنگران تهران می باشد!! و تمامی نرخ های اتحادیه تخلیه چاه استان تهران بروز نیستند و تعدادی از همکاران ما هم از این مشکل سوء استفاده می کنند.

باید به این نکته نیز توجه داشت که بطور کلی قیمت تخلیه چاه در تهران به شرایط و عوامل زیادی بستگی دارد در پایین هزینه های تخلیه چاه فاضلاب در تهران در ابتدای سال 97 را قرار می دهیم:

 1. حفر چاه فاضلاب خانگی به ازای هر متر 200 هزار تومان
 2. تخلیه فاضلاب در تهران با تانکر 10000لیتری با 50 متر شلنگ کشی بین 500 الی 600 هزار تومان
 3. لایروبی چاه فاضلاب بصورت سطحی فقط میله چاه : 300 هزار تومان
 4. تخلیه پساب و پمپ تخلیه هر ساعت : 120 هزار تومان
 5. کفتراشی و لایروبی چاه در تهران به ازای هر خاور :  1500 هزار تومان
 6. طوقه چینی و نسب گلدان چاه  با قیمت حدودی 400 الی 600 هزار تومان
 7. برای دریافت قیمت دقیق خدمات تخلیه چاه تهران با کارشناس تماس بگیرید.
 • بهترین تخلیه چاه در تهران

پاسخ به این دست سوالات شهروندان که بهترین تخلیه چاه در تهران کدام است؟ یا مجهزترین تخلیه چاه در تهران کدام است؟ کار سختی است و نیاز به کمی بررسی و توجه دارد. درواقع برای پاسخ به این سوالات شما و برای اینکه به بهترین گزینه تخلیه چاه در تهران برسید ما از شما می خواهیم که به بررسی و پرس و جو در مورد آن شرکت بپردازید و به چند نکته مهم توجه نمایید:

 • 1- آیا در میان دوستان و آشنایان آیا کسی با آنها کار کرده و از آنها راضی است؟
 • 2- تجهیزات و ابزارهای آنها کامل و بروز است؟
 • 3- نیروهای آنها آموزش دیده و دارای مجوز تخلیه چاه هستند یا خیر
 • 4- قیمت های آنها پس از بررسی اولیه و قبل از شروع کار اعلام می شود؟ و آیا منصفانه است یا خیر!؟
 • 5- پمپ مکنده و تانکر تخلیه چاه آن شرکت استاندارد می باشد یا خیر

شرکت پارس کمک با در اختیار داشتن چندین دستگاه پمپ تخلیه و کامیون حمل فاضلاب به همراه تجهیزات بروز و کامل مفتخر است که تمامی خدمات مربود به حفاری ، تخلیه چاه ، لایروبی و کفتراشی چاه فاضلاب را در تمامی مناطق تهران بصورت تضمینی انجام می هد.

تماس سریع با کارشناس

 • تجهیزات و افراد تخلیه چاه تهران

حفر چاه های خانگی در تهران و بسیاری مناطق باید با بررسی و اظهار نظر افراد خبره و با تجربه صورت پذیرد به دلیل اینکه هر اقدام ناشیانه و غیر تخصصی ممکن است شما را متحمل زیان های زیادی کند و وقت و هزینه شما به هدر رود به همین منظور وجود نیروهای باتجربه و آموزش شده و دارای مجور و در راس آنها وجود تجهیزات بروز و پیشرفته نه تنها به کار شما لطمه ای نمی زند بلکه به جلورفتن روند کارشما کمک خواهد کرد

بهترین و اصولی ترین نوع تعمیر چاه در تهران کف تراشی آن است این امر باعث می شود چاه شما بطور کامل بازسازی گردد و لایه های نفوذ پذیر خاک دوباره آزاد شوند در ضمن حجم آبگیری چاه نیز افزایش پیدا می کند.

همه این عوامل به افزایش طول عمر چاه و دادن عمر دوباره به چاه فاضلاب شما می شود. کف تراشی و ته زنی دیواره و کف انباری چاه کهنه جهت بدست آوردن دوباره قدرت جذب آب در چاه فاضلاب یک امر ضروری است و همچنین افزایش حجم چاه توسط اکیپ ماهر و مجهز . در کمتر از دو سه روز چاه شما را تبدیل به یک چاه نو  جدید با قدرت جذب آب بالا می کند.

پمپ مکنده و کف کش فاضلاب

پمپ لجن کش یا کف کش یک پمپ مخصوص تخلیه چاه است که از آن برای تخلیه فاضلاب وفضولات درون چاه و پساب های غلیظ مانده در چاه پرشده استفاده می شود. استفاده از پمپ لجن کش در تخلیه چاه می تواند عملیات تخلیه چاه را سرعت بخشد و امروزه دیگر تخلیه چاه در تهران بدون این دستگاه غیرممکن شده است.

پمپ تخلیه چاه

امروزه استفاده از این نوع پمپ توسط شرکت های تخلیه چاه در استان تهران رایج شده و از آن برای تخلیه انواع چاه های کوچک و بزرگ استفاده می شود. روش کار پمپ لجن کش به این صورت است مایعات و فضولات از یک سوی پمپ به داخل مکش شده و از سمت خروجی آن که شلنگ تخلیه به آن متصل است آنها را به سمت بالا و درون مخزن هدایت می کند.

 

بسیاری ابزارهای دیگر که می تواند یک شرکت تخلیه چاه پیشرفته و تخصصی در تهران را از یک شرکت غیر تخصصی متمایز می سازد. درواقع پارس کمک با تکیه بر این تجهیزات است که خود را به عنوان یک تخلیه چاه تضمینی در تهران معرفی می کند.

ماشین تخلیه چاه

        پشتیبانی از تمام مناطق تهران بزرگ

یک شرکت معتبر تخلیه چاه در تهران باید بتواند نیروهای خود را برای خدمت رسانی در تمام مناطق تهران بسیج کند و مثلا تنها به تخلیه چاه در شمال تهران اکتفا نکند .

شرکت پارس کمک سعی خود را بر این دارد تا با بکار گیری تیم های چاه بازکنی مختلف در نقاط مختلف تهران و تجهیز آنها عملیات تخلیه چاه در شمال تهران و تخلیه چاه در شرق تهران و همچین تخلیه چاه در غرب تهران و جنوب را پشتیبانی فنی کند.

در حال حاضر مناطق قابل پشتیبانی شرکت پارس کمک شامل:

ازگل - اقدسیه - الهیه - امام زاده قاسم - اوین - باغ فردوس - تجریش - جماران - چیذر - دارآباد - دربند - درکه - دزاشیب - زعفرانیه - سوهانک - شهرک نفت - شهرک محلاتی - فرمانیه - فرشته - قیطریه - کاشانک - کامرانیه - محمودیه - نیاوران - ولنجک - پارک وی - لواسان - نوبنیاد - ارتش - جوادیه - اراج - گلاب دره - بلوار کاوه - مقدس اردبیلی - اندرزگو - تهران ویلا - ستارخان - سعادت آباد - شهرک غرب - شهرک مخابرات - شهرآرا - صادقیه - طرشت - فرخزاد - گیشا - همایون شهر - مرزداران - اشرفی اصفهانی - پونک - باغ فیض - بلوار سرو - سئول - بلوار پاک نژاد - بلوار فرحزادی - دادمان - ایران زمین - مخبری (گلستان) - پیامبر اعظم - شاهین - سازمان آب - فردوسی غربی - فردوسی شرقی - آیت اله کاشانی - پل مدیریت - فرهنگ - کوی فراز - سیمون بولیوار - مهستان - ایوانک - ونک - ملاصدرا - شیخ بهایی - گاندی - ولیعصر - پاسداران - اختیاریه - دروس - دروازه دولت - دیباجی - جردن - سید خندان - ظفر - قلهک - میرداماد - هروی - احتشامیه - مجیدیه - بنی هاشم - خواجه عبدالله - جلفا - نفت - آفریقا - زرگنده - بلوار پروین - تهران پارس - حکیمیه - سراج - شمس آباد - شمیران نو - علم وصنعت - فرجام - قنات کوثر - لویزان - شیان - نارمک - هنگام - جنت آباد - حصارک - سازمان برنامه - شهران - شهرزیبا - شهرک آپادانا - شهرک اکباتان - شهرک اندیشه - شهرک پرواز - شهرک کوهسار - شهرک ولفجر - شهرک نفت - بیمه - آجودانیه

اگر با مشکل گرفتگی و پرشدن چاه فاضلاب در تهران مواجه شده اید و نیاز به متخصص چاه بازکن در تهران داردید همین حالا با کارشناسان ما در تماس باشید.با نیروهای تخلیه چاه در تهران به صورت فوری و با تجهیزات کامل به محل شما اعزام گردند.