لوله بازکنی در تهران و تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران با افراد مجرب و باتجربه برای بسیاری از شهروندان تهرانی یک دقدقه بوده . تیمی که بشود به آنها اعتماد کامل داشت و نسبت به تخصص و کارآمدی آنها شکی وجود نداشته باشد.

شرکت پارس کمک با داشتن 15 سال تجربه کاری در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران و دارا بودن کادر حرفه ای و کارآزموده مفتخر است که در این سال ها با پشتیبانی تجهیزات کامل و پیشرفته خود نسبت به خدمت رسانی به همشریان تهرانی اقدام کرده و موجب رضایت مندی و خوشحالی آنان گردیده است.این شرکت اماده ارسال نیرو به تمام نقاط تهران شامل لوله بازکنی در شمال تهران ، لوله بازکنی در جنوب تهران ، لوله بازکنی در شرق تهران و لوله بازکنی در غرب تهران می باشد.

لوله بازکنی در تهران

شرکت لوله بازکنی پارس کمک در تهران

شرکت پارس کمک در حال حاضر طرف قرارداد با بسیاری از موئسسات و ارگان های مختلف مانند سازمان منابع طبیعی ، اداره بازرگانی و شهرداری های مناطق مختلف است و با توجه به نیرو و توانی که در اختیار دارد آمادگی خود را برای عقد قرارداد با سازمانهای دیگر اعلام می کند.و خدمات یک شرکت لوله بازکنی تضمینی در تهران را به شما ارائه می نماید و تمامی خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب را بر عهده می گیرد.

افرادی که دارای هتل مسافرخانه و مهمانسرا هستند،رستوران ها و حتی آپارتمان های واحدی بهتر است است که برای خدمات پشتیبانی و لوله بازکنی در تهران با یک شرکت طرف قرارداد باشند تا درصورت ایجاد گرفتگی در لوله فاضلاب و یا ترکیدن لوله در ساختمان با خیال راحت و با یک تماس با لوله بازکن در تهران به رفع مشکل خود اقدام کنند.

تماس سریع با کارشناس

خصوصیات یک لوله بازکنی خوب در تهران

 • لوله بازکنی شبانه روزی در تهران

بسیاری از مشکلات ساختمان هیچگاه خبر نمی کند و خطر ترکیدگی لوله و به وجود آمدن نم و رطوبت و همچنین نشت کردن لوله آب و فاضلاب و از همه مهمتر گرفتگی لوله فاضلاب در تهران از جمله مشکلات شایع در هر خانه یا اداره ای می باشد.

بر همین اساس سالها پش شرکت پارس کمک با همت و یاری همکاران خود اقدام به راه اندازی بخش لوله بازکنی شبانه روزی در تهران کرد و تا کنون نیز به این کار ادامه می دهد به دلیل اینکه در اکثر مشکلاتی مثل رفع گرفتگی لوله در تهران ، نشت یابی در تهران ، رفع نم و رطوبت در تهران ، تشخیص ترکیدگی لوله در تهران و بازکردن لوله فاضلاب در تهران به یک اقدام سریع و ضربتی و اعضام یک گروه لوله بازکنی فوری در تهران بسیار لازم و ضروری است

اگر شما می خواهید با یک شرکت لوله بازکنی قرارداد بنویسید حتما به وجود بند لوله بازکنی شبانه روزی در تهران توجه فرمایید.

شرکت پارس کمک در هر لحظه و در هر مکانی آماده اعضام نیرو جهت انجام تمامی خدمات لوله باز کنی درتهران همراه با تجهیزات و ابزارهای کامل و پیشرفته است و به شما این اطمینان را می دهیم که هیچ مشکلی در حیطه وظایف ما حل نشدنی نیست و راه حل آن در دست متخصصان حرفه ای ماست.

لوله-بازکنی-در-تهران

 • لوله بازکنی ارزان در تهران

یکی دیگر از مشکلاتی که شهروندان تهرانی همراه از آن ناراحت و ناخشنود هستند بحث هزینه لوله بازکنی درتهران می باشد. بسیاری از همکاران ما توجی به نرخ اتحادیه لوله بازکنی ندارند و گاها پیش آمده که مبالغ هنگفتی از شهروندان گرفته اند.با توجه به اینکه آن کار آنها می توانست شامل هزینه کمتری باشد و حتی نیاز به یکسری فرایند ها و ارسال لوله بازکن در تهران نبوده باشد.

این روزها گرفتگی لوله‌های فاضلاب در تهران اعم از سینک ظرفشویی یا لوله آشپزخانه و چاه توالت و توالت فرنگی و وان حمام از جمله گرفتاری‌های طبیعی زندگی روزمره ما به شمار می رود. که اگر برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در تهران با یکی از شماره های مندرج بر این برچسب‌های تبلیغاتی تماس گرفته باشید به احتمال زیاد با خاطره‌ای تلخ ناشی از خدمات لوله بازکنی ناقص و یا دریافت هزینه‌های نامعقول مواجه شده اید.

بیشتر صاحبان این آگهی‌ها افراد ناکارآمد و بی تخصصی در زمینه گرفتگی لوله هستند که با تهیه تجهیزات نامرغوب و ساده و بدون مجوز رسمی برای خودشان کاری دست و پا کرده اند.

این مشکل شاید کمی به دلیل نظارت پایین مسئولین و نبودن یک اتحادیه مستقل برای لوله بازکنی و تخلیه چاه باشد و تمامی نرخ های اتحادیه لوله بازکنی در تهران بروز نیستند و تعدادی از همکاران ما هم از این مشکل سوئ استفاده می کنند ولی بطور کلی قیمت لوله بازکنی در تهران به شرایط و عوامل زیادی بستگی دارد در پایین هزینه های لوله بازکنی در تهران در ابتدای سال 97 را قرار می دهیم:

 1. لوله بازکنی ساده و سطحی  بین 80 الی 100 هزار تومان
 2. لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی و استفاده از فنر تا متراژ 20 متر بین 100 الی 120 هزار تومان
 3. رفع گرفتگی لوله کف شور حمام در تهران : 80 هزار تومان
 4. بازکردن لوله کف شور آشپزخانه : 110 هزار تومان
 5. رفع مشکل گرفتگی لوله سینک ظرفشویی : ۱2۰ هزار تومان
 6. لوله بازکنی با دستگاهای پیشرفته مثل ( REMS ) با قیمت حدودی 220 الی 280 هزار تومان
 7. بازکردن لوله فاضلاب چاه سپتیک با دستگاه واتر جت قیمت حدود 800 الی 900 هزار تومان
 8. رفع گرفتگی لوله با دستگاه کمپرس هوا معمولی : قیمت حدود 120 الی 150 هزار تومان
 9. بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه کمپرس هوای سنگین در تهران : قیمت حدود 150 الی 200 هزار تومان
 • بهترین لوله بازکنی در تهران

شهروندان در هنگام مشکل در تاسیسات خانه خود همیشه در میان سیل آگهی های تبلیغاتی از خود می پرسند بهترین لوله بازکنی در تهران کدام است؟ یا مجهزترین لوله بازکنی در تهران کدام است؟ برای پاسخ به این سوال شما و برای اینکه به بهترین گزینه لوله بازکن در تهران برسید ما از شما می خواهیم که به بررسی و پرس و جو در مورد آن شرکت بپردازید و به چند نکته مهم توجه نمایید:

 • 1- آیا در میان دوستان و آشنایان آیا کسی با آنها کار کرده و از آنها راضی است؟
 • 2- تجهیزات و ابزارهای آنها کامل و بروز است یا فقط با یک دریل به سراغ شما می آیند!
 • 3- نیروهای آنها آموزش دیده و دارای مجوز لوله بازکنی هستند
 • 4- قیمت های آنها پس از بررسی اولیه و قبل از شروع کار اعلام می شود و آیا منصفانه است یا خیر!؟

شرکت پارس کمک با توجه به اهدافی بلند مدتی که مدنظر دارد تمام سعی و تلاش خود را می کند که رضایتمندی مشتریان را در اهم کارهای خود قرار دهد.

تماس سریع با کارشناس

 • تجهیزات و افراد در زمینه لوله بازکنی تهران

توجه نداشتن و بررسی نکردن تمام جوانب مشکل گرفتگی لوله در تهران و استفاده نکردن و نداشتن تجهیزات لوله بازکنی پیشرفته و اکتفا کردن به یک دریل ساده و چند متر فنر و حتی در مواردی استفاده ناشیانه از محلول لوله بازکنی از مسائلی است که اگر شما به آن توجه نداشته باشید و بدون اطلاع با یک شرکت گم نام تماس بگیرید گریبان گیرتان خواهد شد.

دستگاه فنر لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در تهران

این دستگاه مخصوص رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در تهران ساخته شده و انواع مختلف دستی و سنگین دارد که توان چرخاندن فنر های فولادی با قطرهای مختلف را دارند که به راحتی می توان این دستگاه پیشرفته را با یک دریل خانگی ساده شبیه سازی نمود!

دستگاه کمپرس هوا

تراکم هوا برای لوله بازکنی در شمال تهران

این دستگاه پیشرفته مخصوص فشرده سازی هوا در یک مخزن فولادی است که تحمل فشار بالا تا 100 psi را داراست و می تواند هوای فشرده شده را به سرعت در مسیر تعیین شده به حرکت درآورد.این دستگاه مدل ها و انواع مختلفی دارد که این دستگاه را نیز می شود با یک کمپرسور یخچال ساده شبیه سازی نمود

دستگاه واتر جت

واتر جت بازکردن لوله فاضلاب

دستگاه واتر جت یا شوینده فشار قوی وسیله ای است که جریان معمولی آب را دریافت کرده و به آب پر فشار و با سرعت بالا تبدیل می کند. این دستگاه به یک پمپ جا به جایی مثبت مجهز گردیده که وظیفه ایجاد جریان آب فشار قوی را بر عهده دارد و مهم ترین بخش واترجت به شمار می آید.و انواع مختلفی دارد که نمونه ساده و غیر کاربردی آن در لوله بازکنی همان دستگاه کارواش خانگی است!

و بسیاری ابزارهای دیگر که می تواند یک شرکت لوله بازکنی پیشرفته و تخصصی در تهران را از یک شرکت غیر تخصصی متمایز سازد. درواقع پارس کمک با تکیه بر این تجهیزات است که خود را به عنوان یک لوله بازکنی تضمینی در تهران معرفی می کند.

تشخیص علت نم و رطوبت در تهران و همچنین نشت یابی لوله در تهران یکی از مسائل پیچیده ای است که نیاز به تخصص و تجربه بالای متخصص تشخیص ترکیدگی لوله و نم و رطوبت دارد که با تکیه بر ابزارهای شنود فرا صوتی خود و تجارت زیادی که در کارهای گذشته داشته می تواند بصورت قطعی و تضمینی اقدام به پیدا کردن علت نم و رطوبت و ترکیدگی لوله کند.

پس از شما درخواست می کنیم که از کنار این موضوع به راحتی عبور نکنید و هر شخصی را به جان خانه و ساختمانتان نیندازید!

 • پشتیبانی از تمام مناطق تهران بزرگ

یک شرکت معتبر لوله بازکنی در تهران باید بتواند نیروهای خود را برای خدمت رسانی در تمام مناطق تهران بسیج کند و مثلا تنها به لوله بازکنی در شمال تهران اکتفا نکند شرکت پارس کمک سعی خود را بر این دارد تا با بکار گیری تیم های لوله بازکنی مختلف در نقاط مختلف تهران و تجهیز آنها عملیات لوله بازکنی در شمال تهران و لوله بازکنی در شرق تهران و همچین لوله بازکنی در غرب تهران و جنوب را پشتیبانی فنی کند.

در حال حاضر مناطق قابل پشتیبانی شرکت پارس کمک شامل:

ازگل - اقدسیه - الهیه - امام زاده قاسم - اوین - باغ فردوس - تجریش - جماران - چیذر - دارآباد - دربند - درکه - دزاشیب - زعفرانیه - سوهانک - شهرک نفت - شهرک محلاتی - فرمانیه - فرشته - قیطریه - کاشانک - کامرانیه - محمودیه - نیاوران - ولنجک - پارک وی - لواسان - نوبنیاد - ارتش - جوادیه - اراج - گلاب دره - بلوار کاوه - مقدس اردبیلی - اندرزگو - تهران ویلا - ستارخان - سعادت آباد - شهرک غرب - شهرک مخابرات - شهرآرا - صادقیه - طرشت - فرخزاد - گیشا - همایون شهر - مرزداران - اشرفی اصفهانی - پونک - باغ فیض - بلوار سرو - سئول - بلوار پاک نژاد - بلوار فرحزادی - دادمان - ایران زمین - مخبری (گلستان) - پیامبر اعظم - شاهین - سازمان آب - فردوسی غربی - فردوسی شرقی - آیت اله کاشانی - پل مدیریت - فرهنگ - کوی فراز - سیمون بولیوار - مهستان - ایوانک - ونک - ملاصدرا - شیخ بهایی - گاندی - ولیعصر - پاسداران - اختیاریه - دروس - دروازه دولت - دیباجی - جردن - سید خندان - ظفر - قلهک - میرداماد - هروی - احتشامیه - مجیدیه - بنی هاشم - خواجه عبدالله - جلفا - نفت - آفریقا - زرگنده - بلوار پروین - تهران پارس - حکیمیه - سراج - شمس آباد - شمیران نو - علم وصنعت - فرجام - قنات کوثر - لویزان - شیان - نارمک - هنگام - جنت آباد - حصارک - سازمان برنامه - شهران - شهرزیبا - شهرک آپادانا - شهرک اکباتان - شهرک اندیشه - شهرک پرواز - شهرک کوهسار - شهرک ولفجر - شهرک نفت - بیمه - آجودانیه

اگر با مشکل گرفتگی لوله در تهران مواجه شده اید و نیاز به متخصص رفع گرفتگی لوله در تهران داردی همین حالا با کارشناسان ما در تماس باشید.با نیروهای لوله بازکن در تهران به صورت فوری و با تجهیزات کامل به محل شما اعظام گردند.