همشهریان عزیز تهرانی اگر به دنبال یک مزکز حرفه ای لوله بازکنی در تهران هستید ما لوله بازکنی در هنگام تهران بطور فوری و تضمینی به شما معرفی می نماییم زیرا این مرکز با ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی با قیمت ارزان و باکیفیت خود را از دیگر مراکز لوله بازکنی در شهر تهران متمایز نموده.

با ما همراه باشید تا در ادامه به بیان موضوعات زیر خواهیم پرداخت:

 • انواع خدمات لوله بازکنی در خیابان هنگام تهران
 • دلایل گرفتگی لوله در خیابان هنگام تهران

لوله بازکنی در هنگام تهران بطور فوری و تضمینی

**بهترین خدمات لوله بازکنی را از مرکز لوله بازکنی تضمینی هنگام در تهران بخواهید**

خدمات لوله بازکنی خیابان هنگام در تهران

 • اعزام فوری افراد متخصص و حرفه ای در زمینه لوله بازکنی
 • تشخیص ترکیدگی لوله با تجهیزات جدید و مدرن
 • رفع نم و رطوبت در خیابان هنگام تهران در کمترین زمان ممکن
 • رفع گرفتگی لوله وان حمام، سینک ظرفشویی و لوله توالت
 • عرضه تمامی خدمات لوله بازکنی بصورت فوری و شبانه روزی
 • نشت یابی سیستم لوله کشی ساختمان بدون تخریب در خیابان هنگام تهران
 • رفع بوی بد فاضلاب با رعایت کامل نظافت در بلوار هنگام تهران
 • استخدام افراد متخصص و کارآزموده

تماس سریع با کارشناس

*بهترین خدمات لوله بازکنی را با لوله بازکنی ارازن و فوری هنگام تجربه کنید*

لوله بازکنی شبانه روزی در خیابان هنگام تهران

مرکز لوله بازکنی شبانه روزی در تهران به این معناست که این مرکز تمامی خدمات لوله بازکنی همچون:  تشخیص ترکیدگی لوله، رفع گرفتگی لوله، رفع نم و رطوبت ساختمان و نشت یابی سیستم لوله کشی ساختمان توسط سرویسکار این مرکز در هر ساعت از شبانه روز قابل ارائه می باشد.
خیابان هنگام در تهران بلوار هنگام که به خیابان هنگام نیز مشهور می‌باشد. ضلع شمالی آن به بزرگراه شهید بابائی و سوی دیگرش در ضلع جنوبی بزرگراه رسالت منتهی می گردد. این بلوار (خیابان) شمالی-جنوبی است که در شمال شرق کلان شهر تهران و در زیر مجموعه منطقه ۴ شهر تهران واقع شده‌است.

*لوله بازکنی فوری خیابان هنگام در خدمت ساکنین محترم منطقه 4 تهران می باشد*

عزیزانی که در مناطق دیگر هستند می توانند با شرکت لوله بازکنی تهران پارس در تماس باشند

روش های رفع گرفتگی لوله در خیابان هنگام تهران

اهالی محترم خیابان هنگام در تهران جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزل بهترین انتخاب شما تماس با مرکز مرکز لوله بازکنی در هنگام تهران بطور فوری و تضمینی می باشد. اگر گرفتگی لوله شدید نباشد خودتان با روش هایی همچون ساخت محلول لوله بازکن و دیگر روش هایی که ما معرفی می نماییم قادر به رفع گرفتگی لوله می باشید.

 • رفع گرفتگی لوله با نوشابه

نحوه ساخت محلول لوله بازکن با نوشابه و سرکه به این صورت است که اول باید یک نوشابه گازدار رو به همراه مقداری جوش شیرین مخلوط کنید و فورا داخل لوله ی سینک ظرفشویی، روشویی دستشویی، توالت ویا حمام بریزید. بعد از گذشت 15 دقیقه مقداری سرکه را اضافه نمایید.

 • شتر گلو و یا زانویی سینک را بشویید

دوستان عزیز ساکن خیابان هنگام تهران اگر گرفتگی لوله در سینک ظرفشویی و یا روشویی دستشویی باشد می توانید زانویی و یا شتر گلویی آن را که در قسمت پایین قرار دارد را با دقت باز نمایید و در دستشویی و یا حمام بخوبی بشویید و مجددا در محل خودش نصب کنید.

 • رفع گرفتگی لوله با رخت آویز:

رفع گرفتگی لوله با رخت آویز

این روش برای مواقعی که شیی داخل لوله افتاده باشد مناسب بوده جهت استفاده از این روش باید مفتول چوب لباسی رو بازکنید و سر مفتول رو بصورت قلاب گرد کنید. در مرحله بعدی قسمت قلابی شکل مفتول رو وارد لوله کنید تا به مانع در لوله مسدود شده برسید. اگر مفتول به مانع برخورد کرده سعی کنید طوری تکان بدهید که قلاب به جسم گیر کنه و شما بتونید خارج کنید.

 • محلول جوهر نمک

استفاده از این محلول بسیار حساس می باشد زیرا اگر به چشم و یا پوست دستان بریزد آسیب جدی به آن ناحیه وارد می نماید. این محلول را می توان به راحتی از ابزار فروش های موجود در خیابان هنگام تهران تهیه نمود و طبق دستورالعمل آن را مورد استفاده قرار داد.

کلام آخر: 

اگر روش های فوق را انجام دادید و جواب نگرفتید زمان آن است که با لوله بازکنی در هنگام تهران بطور فوری و تضمینی تماس بگیرید. تا با استفاده از ابزارهای پیشرفته که هیچ آسیبی به سیستم لوله کشی وارد نمی کند گرفتگی و یا ترکیدگی لوله را برطرف نماید. متخصص لوله بازکن خیابان هنگام با اولین تماس شما بدون وقت کشی در محل شما حاضر شده و با دقت هر چه تمام تر به رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزل شما می پردازد.

*تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب منزلتا را به لوله بازکنی تضمینی در بلوار هنگام بسپارید*