لوله بازکنی فرحزاد در تهران با 15 سال سابقه درخشان در زمینه لوله بازکنی توانسته بهترین خدمات لوله بازکنی در تهران را ارائه دهد. و شما عزیزان ساکن منطقه فرحزاد تهران در صورت مشاهده علائم گرفتگی لوله و یا ترکیدگی لوله فاضلاب می توانید با لوله بازکنی شبانه روزی در فرحزاد تماس بگیرید تا متخصص لوله بازکن فرحزاد در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شود و به رفع گرفتگی لوله فاضلاب، تشخیص ترکیدگی لوله، نشت یابی بپردازد.

لوله بازکنی فرحزاد در تهران با 15 سال سابقه درخشان

*بهترین خدمات لوله بازکنی را از لوله بازکنی فوری فرحزاد بخواهید*

خدمات لوله بازکنی فرحزاد در تهران

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه فرحزاد تهران
 • ارائه خدمات لوله بازکنی تضمینی در محله فرحزاد تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از تجهیزات مدرن لوله بازکنی
 • نشت یابی سیستم لوله کشی ساختمان در کمترین زمان مکن
 • ارائه خدمات لوله بازکنی ارزان قیمت در منطقه 2 تهران
 • رفع نم و رطوبت با رعایت کامل نظافت در خیابان فرحزاد
 • اراه بهترین خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در محله فرحزاد تهران

اهالی محترم محله فرحزاد در تهران با خیالی آسوده با کارشناس لوله بازکن فرحزاد تماس بگیرید زیرا کارشناسان ما با ساتفاده از تجهیزات پیشرفته همچون دستگاه فنر لوله بازکنی برقی، دستگاه واتر جت water jet ، دستگاه کمپرسور هوا  Air compressor  با رعایت کامل نظافت به رفع مشکل سیستم لوله کشی ساختمان شما عزیزان می پردازد.

تماس سریع با کارشناس

موقعیت مکانی منطقه فرحزاد در تهران
فرحزاد محله‌ای واقع در شمال تهران و شمال غرب شمیرانات و منطقه 2 شهرداری تهران است که از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل آمد و شد است. 
 منطقه فرحزاد از سمت شرق نیز به خیابان گلپاد و جاده قدیم امامزاده داوود و همچنین مرز بین شهرک‌های مسکونی و تپه‌های مشرف به منطقه فرحزاد به‌عنوان مرز شرقی محله شناخته می‌شوند.در شرق منطقه فرحزاد ، محلهٔ سعادت آباد و در جنوب شرقی آن محلهٔ شهرک غرب واقع شده‌است. خیابان‌های کوهسار و صحرا نیز تشکیل دهنده محدوده جنوبی فرحزاد هستند.
 فرحزاد از ۳ محله تشکیل شده‌است: محله فرحزاد بالا (شمال اتوبان یادگار امام)، فرحزاد پائین (جنوب اتوبان یادگار امام) و محله امامزاده. ساکنین محترم محله شهرک غرب در تهران و همچنین سعادت آباد جهت رفع گرفتگی لوله و تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب منزل می توانند با لوله بازکنی حرفه ای شهرک غرب و لوله بازکن با تجربه سعادت آباد تماس بگیرند.

 دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه فرحزاد تهران

دوستان ساکن محله فرحزاد در تهران گرفتگی لوله فاضلاب و یا ترکیدگی لوله فاضلاب می تواند بنا به دلایلی در هر سیستم لوله کشی ساختمان رخ دهد. ما در این بخش دلالی اصلی این مشکلات را توضیح خواهیم داد.

گیر کردن شیی خارجی: از انداختن شیی خارجی مانند دستمال کاغذی در لوله فاضلاب توالت و حمام و همچنین از ریختن تفاله چایی و خورده مو در سینک ظرفشویی و یا روشویی دستشویی جدا خودداری نمایید زیرا این موارد در پیچ و خم لوله گیر می کند و مسیر عبور لوله را به مرور زمان مسدود می نماید.

یخ زدن لوله آب: بهتر است در فصل زمستان لوله های آب و رو کار را با کاور هایی همچون پشم شیشه بپوشانید تا از یخ زدن آب لوله جلوگیری نماید و همچنین از ترکیدگی لوله فاضلاب نیز جلوگیری می نماید.

رسوب در شیرآلات ساختمان: از آنجایی که آب قابل شرب شهری دارای اندکی ملاح بوده این املاح به مرور زمان در صافی شیر آلات ساختمان جمع می شود و باعث کاهش فشار آب و در نهایت باعث گرفتگی لوله آب می گردد.

رسوب در شیرآلات ساختمان

صرفا جهت اطلاع

اگر گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان شما عزیزان در محله فرحزاد تهران سطحی باشد دیگر نیازی به حضور یک لوله بازکن حرفه نیست خودتان با کمترین هزینه با انجام روش های آسان مانند :

 • ریختن محلول شیمیایی جوهر نمک در لوله فاضلاب
 • استفاده از تمبه پلاستیکی
 • ساخت محلول لوله بازکن خانگی با استفاده از سرکه و جوش شیرین
 • ریختن مواد شویینده قوی در لوله  می توانید به رفع گرفتگی لوله بپردازید.

اما اگر برخلاف مطلب فوق گرفتگی لوله فاضلاب جدی و شدید باشد حتما باید با لوله بازکن فرحزاد تماس بگیرید.

و کلام آخر

دوستان از آنجایی که لوله بازکنی در فرحزاد تهران تمامی خدمات خود را بصورت شبانه روزی و فوری ارائه می دهد دیگر شما هیچ نگرانی در این رابطه نخواهید داشت زیرا در هر ساعت از شبانه روز می توانید با لوله بازکنی شبانه روزی فرحزاد تماس بگیرید تا متخصص ما در محل شما در عرض کمتر از نیم ساعت حضور پیدا کند.

*جهت تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با لوله بازکنی منطقه 2 تهران تماس بگیرید*