گرفتگی لوله آب و فاضلاب منزل از آن دسته مشکلاتی است که باید به دست سرویسکار و یا لوله بازکن و هر کسی که مهارت کافی در این زمینه دارد سپرده شود! زیرا در غیر این صورت ممکن است مشکل گرفتگی پیچیده تر شود و باعث صرف هزینه بیشتری شود. دوستان عزیز ساکن در اسلامشهر تهران، در این مطلب قصد داریم شما را با خدمات ارزنده یک مرکز تخصصی لوله بازکنی در اسلامشهر تهران آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

تماس سریع با کارشناس

لوله بازکنی در اسلامشهر تهران

دوستان عزیز ساکن در اسلامشهر تهران می توانید به محض مشاهده علائم گرفتگی لوله فاضلاب سریعا با لوله بازکن اسلامشهر، تماس حاصل فرمایید. این علائم میتونه بوی بد سرویس های بهداشتی و اطراف لوله باشه، مشاهده حشرات موذی در اطراف لوله، تخلیه نشدن آب از کفشور و ...

شرکت پارس کمک، یکی از بهترین شرکت های تخلیه چاه  و لوله بازکنی در تهران می باشد که نزدیک به 17 سال است که در این زمینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند.

جالب است که بدانید این شرکت لوله بازکنی 24 ساعته و شبانه روزی می باشد و از همه مهمتری پس از اولین تماس شما با کارشناس این مرکز، سرویسکار به همراه تمامی تجهیزات مورد نیاز در محل شما حاضر می شود. از این رو اگر به دنبال یک لوله بازکن شبانه روزی در اسلامشهر تهران هستنید با شماره 09128506212 تماس حاصل فرمایید.

موقعیت مکانی اسلامشهر تهران

اسلامشهر  در جنوب غربی استان تهران قرار دارد و از شرق و جنوب به ری از غرب به شهرستان بهارستان و از شمال غرب به شهریار محدود است.

خدمات لوله بازکنی در اسلامشهر تهران

تمامی خدماتی که در قسمت پایین ذکر شده بطورت کاملا تضمینی و فوری به مشتریان ارائه می شود.

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران 
 • لوله بازکنی ارزان قیمت در اسلامشهر تهران
 • لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات پیشرفته
 • تخلیه چربیگیر رستوران های اسلامشهر تهران
 • نشت یابی سیستم لوله کشی ساختمان های اسلامشهر تهران
 • لوله بازکنی با رعایت کامل نظافت در اسلامشهر تهران
 • رفع گرفتگی لوله بدون تخریب در اسلامشهر تهران
 • خارج کردن اشیا قدیمی از لوله فتضلاب در اسلامشهر تهران
 • رفع نم و رطوبت

لوله بازکنی در اسلامشهر تهران با تجهیزات پیشرفته

فنر لوله بازکنی (دستی و برقی) ، محلول لوله بازکنی، واتر جت، دستگاه کمپرسور هوا و ... از انواع دستگاه های رفع گرفتگی لوله می باشد. که شرکت های لوله بازکنی از آنها بسته به نوع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می کنند.

 • فنر لوله بازکنی 

فنر لوله بازکنی یکی از تجهیزات رفع گرفتگی لوله می باشد که از نوع دستی آن عموما برای گرفتگی های سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. فنر لوله بازکنی برقی دارای یک فنر بلند و موتور الکتریکی است.

 • دستگاه واتر جت لوله بازکنی

دستگاه واتر جت، یکی از دیگر تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی می باشد که با فشار آب بالا گرفتگی لوله را رفع می نماید. در صورت نداشتن مهارت کافی در استفاده از این دستگاه ممکن است به لوله کشی ساختمان آسیب برسانید. از این رو با لوله بازکنی فوری در اسلامشهر تماس بگیرید.

 • دستگاه کمپرسور هوا 

از دستگاه کمپرسور هوا نیز برای رفع گرفتگی لوله استفاده می شود، این دستگاه با وارد کردن فشار هوا زیاد گرفتگی لوله را رفع می کند.

قیمت لوله بازکنی در اسلامشهر تهران

شما با برقراری تماس با کارشناس پارس کمک ،تمامی خدماتی که در قسمت فوق ذکر شد را با قیمت ارزان و کیفیت تضمینی بهره مند شوید. این شرکت خدمات ارزنده خود را با قیمت مصوبه اتحادیه لوله بازکنی در تهران به مشتریان خود ارائه می دهد و ریالی اضافه تر دریافت نخواهند کرد.