اهالی محترم خیابان اسدآبادی تهران، جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی در اسدآبادی تهران می توانید با شرکت پارس کمک که یک شرکت ارائه دهند خدمات تضمینی و با کیفیت می باشد تماس حاصل فرمایید. این شرکت با 15 سال سابقه کاری در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران سعی بر جلب رضایت مشتریان خود دارند. از آنجایی که لوله بازکنی شغل بسیار حساسی بوده و نیاز به تجربه و ظرافت دارد و در صورت کوچکترین اشتباه حین انجام کار، باعث می شود خسارات زیادی ببار آید، به همین دلیل باید کار را به مراکز تخصصی و حرفه ای سپرد.

تماس سریع با کارشناس

لوله بازکنی در اسدآبادی تهران با رعایت کامل نظافت

دوستان عزیز شما می توانید با شناخت علائم گرفتگی لوله فاضلاب، به موقع آن را تشخیص دهید و اقداماتی را برای رفع آن انجام دهید. از جمله این علائم که لااقل یکبار برای همه ما اتفاق افتاده مشاهده نم و رطوبت می باشد و بوی نا مطبوع، زیاد شدن حشرات موزی و عدم خروج آب از سایر علائم گرفتگی لوله آب و فاضلاب می باشد. دوستان عزیز ساکن در خیابان اسدآبادی تهران با مشاهده هر یک از علائم فوق سریعا با شرکت های معتبر لوله بازکنی در اسدآبادی تهران تماس حاصل فرمایید.

موقعیت مکانی خیابان اسدآبادی

خیابان اسدآبادی را خیابان یوسف آباد نیز می نامند. این خیابان واقع در منظقه شهرداری تهران بزرگ می باشد و این محله از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولی عصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد محدود می‌شود.

 

خدمات شرکت لوله بازکنی اسدآبادی تهران

از جمله ویژگی های شرکت لوله بازکنی اسدآبادی تهران، شبانه روزی و 24 ساعته بودن آن است که این مرکز را از سایر شرکت های لوله بازکنی در تهران متمایز می سازد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • خارج کردن اشیا قدیمی از لوله فاضلاب در اسدآبادی تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران
 • تخلیه چربیگیر رستوران های اسدآبادی تهران
 • رفع گرفتگی لوله بدون تخریب در تهران
 • رفع نم و رطوبت در منطقه 6 تهران
 • نشت یابی سیستم لوله کشی ساختمان های اسدبادی تهران
 • لوله بازکنی ارزان قیمت در اسدآبادی تهران
 • لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات پیشرفته
 • لوله بازکنی با رعایت کامل نظافت در اسدآبادی تهران

دوستان عزیز تمامی خدمات ذکر شده کاملا تضمینی و فوری ارائه می شود. به عبارتی با اولین تماس شما کارشناس حرفه ای و متخصص پارس کمک با تمامی تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شده و به رفع گرفتگی لوله فاضلاب می پردازند. از این روز اگر به دنبال شرکت لوله بازکنی تضمینی و فوری در اسدآبادی تهران هستید، پیشنهاد ما شرکت لوله بازکنی پارس کمک می باشد.  

لوله بازکنی در اسدآبادی تهران با دستگاه های پیشرفته

انبر فاضلابی، فنر لوله بازکنی (توالت فرنگی و ایرانی)، دستگاه کمپرسور هوا، واتر جت از جمله دستگاه و ابزار برای بازکردن لوله فاضلاب می باشد که کار با هر یک از آنها نیاز به مهارت کافی دارد به همین دلیل اگر اطلاعاتی در خصوص کار کردن با این تجهیزات ندارید، لطفا اقدام نکنید زیرا ممکن است رفع گرفتکی لوله را برای سرویسکار پیچیده تر نماید.

 • دستگاه واتر جت

دستگاه واتر جت یکی از پیشرفته ترین تجهیزات لوله بازکنی می باشد که با وارد کردن آب با فشار بالا در لوله، گرفتگی آن را برطرف می نمایند. جهت رفع گرفتگی لوله در اسدآبادی تهران با تجهیزات پیشرفته، با شرکت لوله بازکنی شبانه روزی پارس کمک تماس حاصل فرمایید.

 • دستگاه کمپرسور هوا

دستگاه کمپرسور هوا (Air compressor) توان خود را با استفاده از موتور الکتریکی یا موتور بنزینی و غیره می گیرد و آن را در یک تانک تحت فشار به هوا فشرده شده تبدیل می کند و با فشار هوا گرفتگی لوله را برطرف می سازد.

دیگر ابزار لوله بازکنی همچون فنر، انبر و تلمبه دستی که در اکثر منازل وجود دارد، برای رفع گرفتگی های جزئی مناسب بوده و کار کردن با آنها در مقایسه با دستگاه های فوق ساده تر می باشد.