اگر در منطقه چیتگر تهران سکونت دارید و از چاه سپتیک استفاده می کنید در صورت پر شدن چاه سپتیک چیتگر تهران می توانید با پارس کمک تماس بگیرید تا از خدمات تخلیه چاه سپتیک چیتگر پارس کمک به صورت شبانه روزی برخوردار شوید. 

پارس کمک با داشتن 15 سال تجربه در زمینه تخلیه سپتیک تانک چیتگر تهران تبدیل به یکی از بهترین شرکت های تخلیه چاه سپتیک تهران تبدیل شده است. در ادامه با خدمات شرکت پارس کمک بیشتر آشنا می شوید و همچنین با دلایل برتری این شرکت آشنا خواهید شد.

با خدمات تخلیه چاه سپتیک چیتگر توسط شرکت پارس کمک آشنا شوید

تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران

تماس سریع با کارشناس

شرکت تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات زیر به شما ساکنین محترم منطقه چیتگر می باشد :

 • تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران
 • لایروبی سپتیک تانک چیتگر تهران
 • احداث چاه سپتیک در چیتگر تهران
 • رفع نم و رطوبت
 • عیب یابی چاه سپتیک
 • تخلیه چاه سپتیک تضمینی و فوری
 • تخلیه چاه سپتیک با استفاده از پمپ مکنده و دستگاه های مدرن در تمام مناطق چیتگر تهران
 • احداث و راه اندازی چاه سپتیک تانک در کمترین زمان در شمال تهران
 • تخلیه سپتیک شبانه روزی و 24 ساعته
 • لایروبی سپتیک چاه با رعایت کامل نظافت

تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران 

فضولات باقی مانده در چاه سپتیک باید توسط تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران تخلیه شود که این کار توسط کامیون های مخصوص تخلیه چاه سپتیک انجام می شود. 

نحوه تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران به موارد زیر بستگی دارد:

 • حجم مخزن نسبت به ورودی جامدات
 • مقدار جامدات غلیظ شده
 • دمای محیط و ....

بعد از پر شدن مخزن سپتیک، تجزیه بی هوازی به سرعت کاهش پیدا می کند و روش تصفیه مختل می شود. به این دلیل پیشنهاد می شود که چاه در فواصل زمانی مشخص توسط یک تیم تخلیه چاه تخلیه شود.

شرکت پارس کمک با دارا بودن تیم حرفه ای که به خوبی با نحوه تخلیه چاه سپتیک آشنایی دارند و آماده ارائه انواع خدمات تخلیه چاه از جمله تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران می باشند. 

تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران کاملا حرفه ای و مکانیزه انجام شده و شرکت پارس کمک با دارا بودن تجهیزات مخصوص تخلیه چاه سپتیک و بهره گیری از کادر حرفه ای و کارآزموده تخلیه چاه با کیفیت ترین خدمات را در زمینه تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران انجام می دهد. 

پارس کمک با وجود ارائه خدمات تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران با کیفیت بالا تخلیه چاه سپتیک چیتگر تهران را با قیمت ارزان انجام می دهد و قیمت تخلیه چاه سپتیک چیتگر شمال تهران طبق نرخ اتحادیه تخلیه چاه بوده و از آن تجاوز نمی کند.

لایروبی چاه سپتیک چیتگر تهران

لایروبی چاه سپتیک عملیاتی است که پس از تخلیه سپتیک تانک چیتگر گاهی لازم است که انجام شود تا چاه کارایی خود را بازیابد. چاه های سپتیک بعد از تخلیه ممکن است همچنان حاوی پسماندها و لایه هایی باشند که پس از تخلیه همچنان باقی می مانند و باعث می شوند ظرفیت چاه سپتیک کاهش پیدا کند.

معمولا پس از 3 سال استفاده از چاه های سپتیک به دلیل چربی ها و مواد سنگین درون تانکر ها، لایه هایی تشکیل می شود که به راحتی و با تخلیه از محل خود کنده نمی شوند و در داخل چاه سپتیک شما می مانند و باید حتما عملیات لایروبی روی چاه های سپتیک انجام گیرد. برای انجام لایروبی سپتیک تانک در  چیتگر با پارس کمک تماس بگیرید.

احداث سپتیک تانک چیتگر تهران

پارس کمک همچنین تجهیزات لازم برای احداث و برپایی سپتیک تانک چیتگر را دارد و با برخورداری از کادر حرفه ای و با تجربه انواع سپتیک تانک را برای شما احداث می کند. 

تخلیه چاه سپتیک شبانه روزی و فوری در چیتگر تهران

تخلیه چاه سپتیک شبانه روزی در چیتگر تهران به این معناست که کارشناس چاه بازکن مرکز لوله بازکنی پارس کمک بصورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمات به دوستان ساکن این منطقه می باشد. و شما در صورت مشاهده علائم پر شدن چاه سپتیک می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان این مرکز تمکاس بگیرید.

یکی دیگر از ویژگی های مرکز تخصصی تخلیه چاه سپتیک تانک ، سریع و فوری بودن آن است، با اولین تماس مشتری چاه بازکن و لایروب حرفه ای به همراه تجهیزات کامل بدون فوت وقت در محل حاضر می گردد.

انواع سپتیک تانک را بشناسید

در کشور ما استفاده از چاه سپتیک زیاد مرسوم نیست و در خانه مخصوصا بیشتر تمایل دارند از چاه های جذبی استفاده کنند. ولی طی سال های اخیر و با بیشتر شدن دامنه فعالیت وزارت بهداشت استفاده از اینگونه چاه ها برای کارخانه جاه الزامی شد و در برخی مناطق شهری که سطح آب های زیرزمینی بالا باشد تسهیلانی برای راه اندازی اینگه چاه های فاضلاب در نظر گرفته می شود.

بطور کلی سپتیک تانک فاضلاب به دو صورت موجود و مرسوم است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

1- سپتیک فاضلاب خانگی از جنس پلی اتیلن و پلی یورتان

این مدل از چاه ها با ظرفیت محدود و 5 الی 10 هزار لیست ساخته می شوند و برای افزایش ظرفیت می توان آنها را در زیر خاک به یکدیگر متصل کرد و بیشتر در خانه های ویلایی و مکان هایی که میزان فاضلاب کمتری دارند کاربرد دارد.

2- سپتیک تانک بتنی

این مدل از چاه های سپتیک را بیشتر برای کارخانه ها طراحی و پیاده سازی می کنند و می توانند تا 50 هزار لیتر را بطور معمول در خود جای دهند و از بتن ساخته می شوند که همین امر باغث می گرد تا پس از پیاده سازی در مکانی دیگر قابل استفاده نباشند.

در صورت نیاز به تخلیه چاه سپتیک فوری و ارزان در چیتگر تهران و دریافت خدمات ذکر شده مانند احداث چاه سپتیک در چیتگر تهران و یا لایروبی حوضچه سپتیک در چیتگر تهران با پارس کمک تماس بگیرید تا نیروی ماهر پارس کمک بلافاصله در محل حاضر شوند.