دوستان عزیز ساکن منطقه های شمال تهران ، در این پست یه معرفی یک مرکز حرفه ای "تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران" می پردازیم. شرکت تخلیه چاه سپتیک پارس کمک با بیش از 20 شعبه در سراسر تهران در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه بهترین خدمات را به شهروندان تهرانی ارائه می دهد.

با ما همراه باشید تا در ادامه خواهیم گفت :

 • خدمات تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران
 • تخلیه چاه سپتیک بصورت شبانه روزی و فوری
 • چاه سپتیک چیست

تماس سریع با کارشناس

تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران

»جهت تخلیه چاه سپتیک با  مرکز تخلیه چاه سپتیک ارزان در شمال تهران تماس بگیرید«

انواع خدمات مرکز تخصصی تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران

شرکت تخلیه چاه سپتیک شمال تهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات زیر به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد :

 • استخدام افراد کار آزموده و حرفه ای در شمال تهران
 • احداث و راه اندازی چاه سپتیک تانک در کمترین زمان در شمال تهران
 • تخلیه سپتیک شبانه روزی و 24 ساعته
 • لایروبی سپتیک چاه با رعایت کامل نظافت
 • تخلیه چاه سپتیک با استفاده از پمپ مکنده و دستگاه های مدرن در تمام مناطق شمال تهران
 • تخلیه چاه سپتیک تضمینی و فوری

تخلیه چاه سپتیک شبانه روزی و فوری در شمال تهران

تخلیه چاه سپتیک شبانه روزی در شمال تهران به این معناست که کارشناس چاه بازکن مرکز لوله بازکنی پارس کمک بصورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمات به دوستان ساکن این منطقه می باشد. و شما در صورت مشاهده علائم پر شدن چاه سپتیک می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان این مرکز تمکاس بگیرید.

یکی دیگر از ویژگی های مرکز تخصصی تخلیه چاه سپتیک تانک ، سریع و فوری بودن آن است، با اولین تماس مشتری چاه بازکن و لایروب حرفه ای به همراه تجهیزات کامل بدون فوت وقت در محل حاضر می گردد.

دیگر خدمات شرکت: تخلیه چاه سپتیک در آزادگان جنوب

چاه سپتیک چیست؟

چاه سپتیک به چاه هایی گفته می شود که دارای یک مخزن نگهداری از جنس غیر قابل نفوذ می باشد که در مناطقی که امکان حفر چاه های جذبی وجود ندارد به کار برده می شود. این مخزن ها از جنس بتن و یا آلیاژهای ضدخوردگی و مقاوم هستند و فاضلاب را درون خود نگهداری می کنند.

کارایی چاه سپتیک، حفظ و نگهداری فاضلاب و عدم اجازه نشت از آن و یا به آن توسط محیط اطراف می باشد. چاه سپتیک پس از دوره مشخصی که بستگی به ظرفیت ساختمان دارد پر شده و باید بلافاصله پس از پر شدن تخلیه شود. یکی از خصوصیات چاه های سپتیک این است که مواد جامد و فضولات را از آب جدا می کند.

روش تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران

فضولات باقی مانده در چاه سپتیک باید توسط تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران تخلیه شود که این کار توسط کامیون های مخصوص تخلیه چاه سپتیک انجام می شود. 

نحوه تخلیه چاه سپتیک شمال تهران به موارد زیر بستگی دارد:

 • حجم مخزن نسبت به ورودی جامدات
 • مقدار جامدات غلیظ شده
 • دمای محیط و ....

بعد از پر شدن مخزن سپتیک، تجزیه بی هوازی به سرعت کاهش پیدا می کند و روش تصفیه مختل می شود. به این دلیل پیشنهاد می شود که چاه در فواصل زمانی مشخص توسط یک تیم تخلیه چاه تخلیه شود.

تخلیه چاه سپتیک ارزان در شمال تهران

شرکت پارس کمک با دارا بودن تیم حرفه ای که به خوبی با نحوه تخلیه چاه سپتیک آشنایی دارند و آماده ارائه انواع خدمات تخلیه چاه از جمله تخلیه چاه سپتیک شمال تهران می باشند. 

تخلیه چاه سپتیک شمال تهران کاملا حرفه ای و مکانیزه انجام شده و شرکت پارس کمک با دارا بودن تجهیزات مخصوص تخلیه چاه سپتیک و بهره گیری از کادر حرفه ای و کارآزموده تخلیه چاه با کیفیت ترین خدمات را در زمینه تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران انجام می دهد. 

پارس کمک با وجود ارائه خدمات تخلیه چاه سپتیک شمال تهران با کیفیت بالا تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران را با قیمت ارزان انجام می دهد و قیمت تخلیه چاه سپتیک در بلوار شمال تهران طبق نرخ اتحادیه تخلیه چاه بوده و از آن تجاوز نمی کند.

تخلیه چاه سپتیک با قیمت ارزان در منطقه بلوار شمال تهران یکی از دلایلی است که باعث شده پارس کمک یک شرکت معتبر در زمینه تخلیه چاه سپتیک در شمال تهران باشد.

»بهترین خدمات تخلیه چاه سپتیک را از تخلیه سپتیک ارزان و فوری پارس کمک بخواهید«

خدمات دیگر شرکت: تخلیه چاه سپتیک در تهران بصورت کاملا مکانیزه

لایروبی چاه سپتیک شمال تهران چگونه انجام می شود؟

چاه های سپتیک بعد از تخلیه ممکن است همچنان حاوی پسماندها و لایه هایی باشند که پس از تخلیه همچنان باقی می مانند و باعث می شوند ظرفیت چاه سپتیک کاهش پیدا کند.

معمولا پس از 3 سال استفاده از چاه های سپتیک به دلیل چربی ها و مواد سنگین درون تانکر ها، لایه هایی تشکیل می شود که به راحتی و با تخلیه از محل خود کنده نمی شوند و در داخل چاه سپتیک شما می مانند و باید حتما عملیات لایروبی روی چاه های سپتیک انجام گیرد.