«مژده به اهالی زرگنده تهران»

تیم تخصصی لوله بازکنی و تخلیه چاه پارس کمک اقدام به راه اندازی تخلیه چاه زرگنده تهران نموده است و به صورت شبانه روزی به ساکنین این محله خدمات تخلیه چاه تضمینی ارائه می دهد.

برای تخلیه چاه در زرگنده تهران و سایر محله های منطقه 3 تهران کافی است با پارس کمک تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نیروی چاه بازکن متخصص به محل اعزام کرده و خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهد.

ماشین ساکشن تخلیه چاه در زرگنده

تماس سریع با کارشناس

محله زرگنده‌ در جنوب منطقه تجریش‌ واقع شده و با بزرگراه آیت‌الله صدر، الهیه، حسن آباد، خیابان شریعتی، جاده قدیم شمیران و قلهک همسایه است. شرکت پارس کمک آماده تخلیه چاه در این مناطق نیز می باشد.

چرا پارس کمک یک شرکت تخلیه چاه معتبر است؟

پارس کمک 15 سال تجربه در زمینه تخلیه چاه در تهران دارد. خدمات پارس کمک در زرگنده شامل تمامی موارد مرتبط با تخلیه چاه مانند لایروبی چاه، کف تراشی و رسوب زدایی چاه، رفع نم و رطوبت چاه، از بین بردن بوی بد فاضلاب، حفر چاه در زرگنده و ... می باشد.

پارس کمک همچنین ویژگی ها و برتری هایی دارد که باعث شده جایگاه خوبی در میان مشتریان پیدا کند.

در این مطلب اقدامات پارس کمک در زرگنده تهران را معرفی کرده و دلایل برتری آن را ذکر می کنیم.

خدمات پارس کمک در محله زرگنده تهران

 • حفر چاه جذبی و احداث سپتیک تانک
 • لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه فاضلاب جذبی در زرگنده
 • تخلیه سپتیک تانک در محله زرگنده تهران
 • ترمیم طوقه چینی چاه آسیب دیده
 • و کلیه خدمات مربط با تخلیه چاه زرگنده

تخلیه چاه شبانه روزی در زرگنده با ماشین ساکشن

تیم شبانه روزی پارس کمک در همه ی ساعات شبانه روز آماده انجام عملیات تخلیه چاه زرگنده می باشند. ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه روز نیاز به یک شرکت تخلیه چاه زرگنده داشته باشید. پارس کمک بصورت شبانه روزی آماده ی تخلیه چاه فاضلاب در زرگنده می باشد.

کافی است تماس بگیرید تا تیم متخصص چاه بازکن بوسیله ی ماشین های ساکشن تخلیه چاه در منطقه زرگنده حاضر شده و چاه فاضلاب پر شده را تخیه کنند.

قیمت تخلیه چاه زرگنده طبق مصوبه اتحادیه تخلیه چاه می باشد و از آن تخلف نمی گردد.

حفر چاه توسط مقنی

تماس سریع با کارشناس

حفر چاه توسط مقنی باتجربه

پارس کمک حفر چاه جذبی و سپتیک را توسط مقنی حرفه ای و باتجربه انجام می دهد. یک چاه کن باتجربه به خوبی با مراحل حفر چاه و خطرات آن آشنایی دارد و برای پیشگیری از خطرات احتمالی هنگام حفر چاه و پس از آن و موقع استفاده از چاه، عملیات مورد نیاز را انجام می دهد.

برای حفر یک چاه ایمن باید ابتدا محل مناسبی برای حفر آن پیدا کرد سپس شروع به کندن میله ی چاه نمود. حفر میله باید به درستی انجام شود و اگر در مسیر کندن چاه با مانع رو به رو شویم باید به جای انحراف مسیر میله ی چاه مانع را حذف و از بین ببریم.

اگر چاه در محلی حفر شده باشد که دارای خاک سست و ریزشی است بهتر است در فاصله های مشخص اقدام به کول گذاری در میله ی چاه نمود.

کول به قطعات سیمانی و یا بتنی دایره شکل یا بیضی شکل می گویند که درون چاه قرار گرفته و موجب استحکام آن می شود.

شرکت تخلیه چاه زرگنده پارس کمک به وسیله ی مقنی های باتجربه چاه های جذبی و سپتیک حفر می کنند.

مطالعه بیشتر: اطلاعاتی درباره تاریخچه شغل مقنی گری

انباره چاه چیست؟

انباره چاه در قسمت انتهایی میله ی چاه کنده می شود و باعث می شود ظرفیت چاه برای نگهداری فاضلاب افزایش پیدا کند.

حجم دقیق انباره توسط چاه کن محاسبه می شود و بستگی به عواملی مانند میزان فاضلاب تولید شده، قدرت جذب خاک و زمین و ... دارد. انباره به شکل های مکعب مستطیل و مخروط حفر می شود و شکل مناسب آن را مقنی تشخیص می دهد.

به طور میانگین به ازای هر ده نفر انباری با ظرفیت 8 متر مکعب کافی می باشد که این مقدار تقریبی است و در شرایط مختلف می تواند متفاوت باشد.

دلایل برتری پارس کمک

 • سرعت
 • دقت
 • ضمانت انجام کار
 • قیمت مناسب
 • خدمات شبانه روزی
 • تیم حرفه ای
 • تجهیزات پیشرفته

دلایل بالا باعث شده پارس کمک تبدیل به یکی از چند شرکت برتر تخلیه چاه زرگنده تبدیل شود.

در پایان اگر به دنبال یک شرکت تخلیه چاه معتبر در زرگنده تهران هستید که به صورت شبانه روزی اقدام به تخلیه چاه زرگنده کند پارس کمک بهترین گزینه برای شماست.

«کیفیت خدمات ارائه شده در پارس کمک دلیل برتری ماست.»