در این مطلب قصد داریم یک مرکز تخصصی لوله بازکنی در محله تهران نو استان تهران را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. شرکت پارس کمک با ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی با قسمت ارزان در تمامی مناطق استان تهران موفق به جلب رضایت مشتریان شدند. اهالی محترم ساکن در منطقه تهران نو می توانند با مشاهده علائم گرفتگی لوله فاظلاب با خیالی آسوده با سرویسکاران حرفه ای پارس کمک تماس حاصل فرمایند.

تماس سریع با کارشناس

معرفی خدمات لوله بازکنی تهران نو

پیش از تماس با شرکت لوله بازکنی و یا متخصص لوله بازکن ابتدا بهتر است که یک تحقیقات کلی در رابطه با کیفیت خدمات آن مرکز و همچنین قیمت آن به عمل آورید. از این رو ما در این بخش از مقاله سعی نمودیم که با بیان ویژگی شرکت لوله بازکنی تهران نو در تهران شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری نماییم.

 • ارائه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در محله تهران نو
 • لوله بازکنی با تجهیزات مدرن و پیشرفته در تهران نو
 • تعویض و نصب توالت ایرانی و فرنگی در محله تهران نو
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کمترین تخریب
 • نشتیابی و تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب بدون تخریب با استفاده از دستگاه های مدرن
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و سیفون روشویی
 • خارج کردن اشیاء قیمتی و جواهرات از لوله فاضلاب و توالت با رعایت اصول بهداشتی در لوله بازکنی تهران نو
 • تخلیه چربیگیر رستوران ها در تهران نو
 • تخلیه آب حوض و استخر در حوالی محله تهران نو
 • استخدام حرفه ای ترین لوله بازکن و اعزام فوری به آدرس

علاوه بر مطالب گفته شده، اهالی محترم محله تهران نو با برقرارس تماس با مرکز تخصصی لوله بازکنی تهران نو از خدمات لوله بازکنی تضمینی و با کیفیت برخوردار خواهند شد.

محله تهران ‌نو از شمال به محله‌های نارمک، تهران‌پارس و خیابان دماوند، از شرق به محله‌های تهران شرق، محله سرخه حصارو کوی زینبیه، از جنوب به دوشان‌تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله‌های نیروی هوایی و قاسم‌آباد تهران نو متصل است.

با توجه به شبانه روزی بودن این مرکز می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره (09128506212) تماس حاصل فرمایید تا در فورا لوله بازکن حرفه ای پارس کمک با تجهزات کامل به محل اعزام شود و به رفع مشکل بپردازد.

قیمت لوله بازکنی در محله تهران نو استان تهران

از دلایل محبوبیت شرکت لوله بازکنی پارس کمک در تهران می توان به قیمت منصفانه و ارائه خدمات لوله بازکنی فوری می باشد. با توجه به اینکه فاکتور های بسیاری در تعیین قیمت و نرخ لوله بازکنی در تهران نو وجود دارد اما بطور کلی تمامی خدمات قابل ارائه از سوی این مرکز معتبر مطابق با نرخ اتحادیه لوله بازکن ها در تهران می باشد. پارس کمک با 15 سال سابقه درخشان همه ساعات و در تمامی ایام هفته، حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی می باشد.

*بهترین خدمات لوله بازکنی در تهران نو را از شرکت پارس کمک بخواهید*

بررسی روش های رایج لوله بازکنی در محله تهران نو

از روش های رایج لوله بازکنی می توان به فنر، کمپرس هوا، واتر جت اشاره نمود که در ادامه به شرح کامل هر یک از آنها می پردازیم.

 • لوله بازکنی با فنر در محله تهران نو

یکی از ساده ترین و رایج ترین روش های لوله بازکنی استفاده از فنر لوله بازکنی می باشد. دوستان عزیزن ساکن محله تهران نو اگر قبلا از این روش استفاده نمودید اما مجددا لوله فاضلاب منطل شما دچار گرفتگی شده حتما با لوله بازکنی تهران نو تماس حاصل فرمایید.فنر لوله بازکنی دارای یک موتور گرداننده قدرتی با سرعت کم است که با چرخاندن یک فنر فولادی که دارای پیچ های مخروطی شکل است باعث چرخش سر فنر می شود و گرفتگی لوله را باز می کند.

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب تهران نو با استفاده از واترجت

یکی از دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی شرکت پارس کمک، دستگاه واتر جت می باشد. نحوه عملکر این دستگاه به این صورت می باشد که جریان معمولی آب را دریافت کرده و به آب پر فشار و با سرعت بالا تبدیل می کند. این وسیله به یک پمپ جا به جایی مثبت مجهز شده و وظیفه ایجاد جریان آب فشار قوی را به عهده دارد که مهم ترین بخش واترجت شمرده می شود.

 • رفع گرفتگی لوله با دستگاه کمپرس هوا در تهران نو

دستگاه کمپرس هوا آخرین راه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب بشمار می آید اگر دو روش فوق جوابگو نبود باید از دستگاه کمپرس هوا استفاده کرد. با استفاده از کمپرس هوا (تراکم هوا) می توان شی موجود در داخل لوله را به سمت خروجی فاضلاب هدایت کرد.