اهالی محترم ساکن خیابان باغ فردوس تهران و نواحی اطراف آن می توانند برای دریافت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با کیفیت و ارزان با شرکت پارس کمک در تماس باشند تا برای برطرف شدن انواع مشکلات سیستم لوله و فاضلاب ساختمان خود از این شرکت خدمات دریافت کنند.

گرفتگی لوله فاضلاب در هرساعت از شبانه روز ممکن است رخ دهد با این حال جای نگرانی وجود ندارد پارس کمک با داشتن نیروهای لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در خیابان باغ فردوس کمک رسان شما خواهد بود.

تماس سریع با کارشناس

مهمترین خدمات لوله بازکنی باغ فردوس تهران

 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با رعایت اصول بهداشتی توسط لوله بازکنی باغ فردوس تهران
 • اعزام کارشناسان حرفه ای و باتجربه در تمامی ساعات شبانه روز در لوله بازکنی باغ فردوس تهران
 • نشت یابی فوری سیستم لوله کشی ساختمان برای ساکنان حوالی خیابان باغ فردوس تهران
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی توسط لوله بازکنی باغ فردوس تهران
 • برطرف کردن گرفتگی های وان حمام با جدیدترین روش های لوله بازکنی توسط لوله بازکنی باغ فردوس تهران
 • تخلیه آب حوض و استخر در حوالی خیابان باغ فردوس و خیابان های اطراف این منطقه
 • رفع نم و رطوبت با کمترین تخریب در سازه توسط تیم پارس کمک در لوله بازکنی باغ فردوس تهران
 • رفع بوی بد سرویس بهداشتی و حمام توسط تیم حرفه ای لوله بازکنی باغ فردوس تهران بصورت تضمینی
 • بازکردن سینک ظرفشویی و روشویی توسط تیم حرفه ای پارس کمک در لوله بازکنی باغ فردوس تهران
 • تعویض سیفون ظرفشویی و دستشویی در باغ فردوس تهران
 • تعویض توالت فرنگی بصورت کاملا اصولی و مطمئن در خیابان باغ فردوس تهران
 • خارج کردن اشیاء قیمتی و جواهرات از لوله فاضلاب و توالت با رعایت اصول بهداشتی در لوله بازکنی باغ فردوس تهران 
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان ها و ادارات خیابان باغ فردوس تهران و نواحی اطراف این خیابان
 • تخلیه چربی گیر رستوران های حومه محله باغ فردوس تهران

علائم گرفتگی لوله فاضلاب در خیابان باغ فردوس تهران

گرفتگی لوله فاضلاب و یا ترکیدگی لوله در منطقه 1 تهران  به دلایل مختلفی رخ می دهد و دارای علائم و نشانه هایی است که در این بخش به بررسی اصلی ترین این علائم و نشانه ها می پردازیم.

عدم تخلیه آب: ممکن است مشاهده کنید که آب ناشی از شستشو در سرویس بهداشتی، سینک ظرفشویی و یا روشویی تخلیه نمی شود. این اتفاق زمانی رخ می دهد که شیء و یا خورده مو و مواردی از این قبیل در لوله گیر کرده باشد.

بوی بد چاه فاضلاب: اگر در سرویس های حمام و توالت و همچنین پارکینگ و پیلوت ساختمان بوی بد و نا مطبوع به مشامتان رسید و با شستشوی آن محل این بوی بد از بین نرفت می تواند از علائم گرفتگی لوله فاضلاب و یا پر شدن چاه باشد.

نشت نم و رطوبت: یکی از علائم اصلی ترکیدگی لوله فاضلاب نشت نم و رطوبت در دیوار و سقف ساختمان می باشد. اگر با چینین صحنه ای مواجه شدید بهترین کار تماس با یک کارشناس لوله بازکن حرفه ای است.

نشت نم و رطوبت در ساختمان موجب برآمدگی گچ و یا موزائیک آن قسمت و یا پوست پوست شدن آن می شود و از آنجایی که اماکن مرطوب مکانی مناسب برای رشد قارچ ها و باکتری ها هستند از لحاظ بهداشتی نیز مناسب نمی باشد باید هر چه سریع تر برطرف گردد.

 

لوله بازکنی باغ فردوس تهران  با استفاده از تجهیزات پیشرفته

لوله بازکنی با استفاده از فنر لوله بازکن

یکی از بهترین ابزار در لوله بازکنی فنر است که قادر به رفع انواع گرفتگی های لوله فاضلاب است. این گرفتگی ها شامل گرفتگی با وسایلی مثل اسباب بازی، صابون، جرم، مو، نایلون و نوار بهداشتی و … می باشد. که در صورت بروز چنین مشکلی لوله بازکنی باغ فردوس تهران با استفاده از فنر لوله بازکنی مشکل لوله های شما را برطرف خواهد کرد.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از پمپ کمپرس هوا

این دستگاه برای موارد خاصی استفاده می شود و باید حتما توسط یک لوله باز کن حرفه ای و با تجربه مورد استفاده قرار بگیرد تا نتیجه مورد قبولی داشته باشد. لوله بازکنی باغ فردوس تهران با استفاده از دستگاه کمپرس هوا بسیاری از گرفتگی های سنگین و مهم لوله های بزرگ و کوچک را برطرف خواهد کرد.

انجام لوله بازکنی با واتر جت

یکی از ابراز جدید در لوله بازکنی واترجت است که در برطرف کردن گرفتگی های سنگین در عمق و رسوبات ماده در لوله به خوبی عمل میکند و بسیار کارآمد است. توصیه می شود تنها در موارد اضطراری از این دستگاه استفاده شود.

باغ فردوس محله‌ای از شمیران است و در نزدیکی خیابان ولیعصر و میدان تجریش واقع شده‌است. شما می توانید برای لوله بازکنی در خیابان ولیعصر تهران با پارس کمک تماس بگیرید.

(پارس کمک ارائه دهنده خدمات برتر لوله بازکنی در خیابان باغ فردوس تهران)