اگر به دنبال لوله باز کنی ارزان قیمت در خیابان اندرزگو می باشید ما این نوید را یه شما می دهیم که شرکت لوله بازکنی در اندرزگو تهران با قیمت ارازن و مناسب بهترین گزینه ممکن می باشد.

تیم حرفه ای لوله بازکنی اندرزگو بطور 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما ساکنین محترم خیابان اندرزگو در تهران می باشند. و جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات لوله بازکنی نظیر تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب، رفع نم و رطوبت، نشتیابی و ... را بصورت شبانه روزی و تضمینی ارائه میدهد.

لوله بازکنی فوری در اندرزگو تهران با قیمت ارازن و مناسب  

با ما همراه باشید تا در ادامه خواهیم گفت:

  •  خدمات شرکت لوله بازکنی در اندرزگو تهران
  • روش های آسان رفع گرفتگی لوله فاضلاب در محله اندرزگو تهران

خدمات شرکت لوله بازکنی در اندرزگو تهران

پایه و اساس کار شرکت لوله بازکنی اندرزگو بر اصل مشتری مداری میباشد. و هدف تمام کارکنان شرکت لوله بازکنی در منطقه 1 تهران جلب رضایت مشتری و رعایت حقوق آنها می باشد به همین دلیل خدمات زیر را ارئه خواهند داد.

  • ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی ارزان قیمت در بلوار اندرزگو
  • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب در کمترین زمان ممکن در اندرزگو تهران
  • بهره مندی از متخصص لوله بازکن حرفه ای و با تجربه
  • رفع نم و رطوبت و نشتیابی با بهترین دستگاه های روز دنیا
  • ارائه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی و فوری در اندرزگو تهران

*جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان با لوله بازکنی تضمنی اندرزگو 09128506212 تماس بگیرید*

روش های آسان رفع گرفتگی لوله فاضلاب در محله اندرزگو تهران

در صورت اینکه گرفتگی لوله فاضلاب منزل شما در منطقه اندرزگو تهران سطحی باشد و یا شدید نباشد نیازی به حضور لوله بازکن با تجریه نیست و شما میتوانید با روش های آسان که ما در ادامه خدمتتان ارائه می دهیم براحتی به رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان بپردازید.

تماس سریع با کارشناس

ساخت محلول لوله بازکن خانگی

  • با استفاده از محلول جوهر نمک

شما به راحتی و با کمترین هزینه قادر به ساخت محلول لوله بازکنی خانگی با استفاده از سرکه و جوش شیرین و آب جوش هستید. نحوه ساخت این محلول به این صورت است که ابتدا  یک سوم فنجان نمک و یک سوم فنجان سرکه درست کنید بر اثر ترکیب این دو، گازی از آن متصاعد میشود.

بدون اتلاف وقت و قبل از تمام شدن جوشش ترکیب آنرا داخل فاضلاب بریزید این حالت جوشیدن دو ترکیب باعث میشود مو و چربی و محتویات لوله تمیز شود اجازه دهید حدود یک ساعت راه آب به همان شکل بماند بهتر است اجازه دهید تمام طول شب به همان شکل بماند بعد با آب جوش و فشار بالا لوله را بشویید.

جوش شیرین برای لوله بازکنی

  • باز کردن لوله فاضلاب با مواد شوینده ظروف

اگر راه آب توالت شما مسدود شده ،1/4 فنجان ماده شوینده ظرف داخل کاسه بریزید سپس با مقداری آب آنرا بجوشانید. ماده شوینده مثل یک روان کننده عمل میکند و پس مانده های داخل فاضلاب را تمیز میکند بعد از آن به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید اگر باز هم لوله باز نشد وقت آن است که دستکش پلاستیکی بپوشید.

  • ساخت محلول لوله بازکنی با نوشابه

فقط کافیست 1/3 فنجان نوشابه و یک سوم فنجان سرکه را در یک ظرف بریزید و بلافاصله آن را داخل لوله فاضلاب بریزید. این کار به شما کمک می کند تا موانع گیر کرده در داخل لوله فاضلاب نظیر موهای بلندی که وارد لوله شده اند شسته شوند. اجازه دهید محلول 1 ساعت یا حتی یک شب بماند و سپس با استفاده از یک ظرف آب جوش، لوله را بشویید.

خیابان اندرزگو در تهران کجاست؟

یکی از خیابان‌های شمال شهر تهران و واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران است از چهارراه کامرانیه در شرق آغاز و پس از گذر از ۳۵ متری قیطریه، به بلوار صبا در تقاطع بلوار کاوه در غرب منتهی می‌شود. محله‌های کامرانیه، فرمانیه، قیطریه و چیذر در حوالی این بلوار قرار دارند.

و کلام آخر 

ساکنین عزیز خیابان اندرزگو در صورتی که روش های فوق را انجام دادید و گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان بر طرف نشد به این منظور است که گرفتگی لوله فاضلاب شدید بوده و لازم است که با متخصص لوله بازکن در اندرزگو تماس بگیرید تا در کمترین زمان مشکل گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان رفع گردد.

((لوله بازکنی شبانه روزی اندرزگو با قیمت ارزان در خدمت شما می باشد))