«شرکت پارس کمک آماده ارائه کلیه خدمات تخلیه چاه ولیعصر بصورت فوری و شبانه روزی می باشد.»

همشهریان عزیز تهرانی اگر نیاز به تخلیه چاه ولیعصر دارید می توانید با شرکت پارس کمک تماس بگیرید تا کلیه خدمات تخلیه چاه ولیعصر مانند: لایروبی چاه، حفر چاه جذبی جدید، ته زنی و کف تراشی، رفع نم و رطوبت و رفع هر گونه مشکل در رابطه با چاه های فاضلاب را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

کلیه خدمات تخلیه چاه در خیابان ولیعصر شبانه روزی بوده و نیروی چاه باز کن متخصص در اسرع وقت به محل اعزام شده و تخلیه چاه ولیعصر را با ماشین های ساکشن پیشرفته و با کمترین خرابی انجام می دهد.

خیابان ولیعصر تهران از  مناطق 1 و 3 و 6 و 11 می گذرد. برای تخلیه چاه ارزان و فوری در خیابان ولیعصر و مناطق اطراف آن مانند میدان ولیعصر، میدان تجریش، راه آهن، میدان ونک، خیابان فلاحی، خیابان فرشته و منیریه شرکت پارس کمک انتخاب مناسبی برای شماست.

تخلیه چاه ولیعصر با شرکت پارس کمکتخلیه چاه در ولیعصر تهران توسط چاه بازکن حرفه ای

پر شدن چاه نشانه هایی دارد به عنوان مثال انتشار بوی بد فاضلاب، زیاد شدن حشرات در محل آبروها، بالا آمدن آب در کفشور ها و ... .

در صورت مشاهده هر کدام از این علائم بلافاصله با یک شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی معتبر تماس بگیرید تا نیروی چاه باز کن حرفه ای در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و مشکل را رفع کند.

گاهی اوقات مشکل گرفتگی لوله هاست و نیازی به تخلیه چاه در خیابان ولیعصر نداریم. تشخیص مشکل اصلی چاه های فاضلاب باید توسط یک چاه بازکن با تجربه صورت پذیرد تا صدمات بیشتری به ساختمان وارد نشود.

شرکت پارس کمک مشاوره رایگان ارائه می دهد و پس از بررسی کامل چاه فاضلاب در ولیعصر اقدام به تخلیه چاه ولیعصر می کند.

شرکت پارس کمک همچنین تیم حرفه ای از چاه کن های با تجربه دارد که آماده حفر انواع چاه های جذبی و سپتیک (سپتیک تانک) می باشند. کافی است تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن چاه جدید برای شما حفر شود.

شرکت پارس کمک برای تخلیه چاه در ولیعصر تهران از ماشین های ساکشن پیشرفته استفاده می کند که باعث شده تخلیه چاه ولیعصر بسیار سریع و فوری انجام شود. این ماشین ها با قدرت مکشی که دارند بسیار سریعتر از پمپ های لجن کش قدیمی عمل می کنند و خرابی کمتری دارند و همچنین کار تخلیه چاه ولیعصر را با کثیف کاری کمتری صورت می دهند.

بیشتر بدانیم: تخلیه چاه چیست و به چه روش هایی انجام می شود؟

 خدمات تخلیه چاه ولیعصر تهران

 • تخلیه چاه در خیابان ولیعصر با دستگاه های ساکشن پر قدرت و پیشرفته
 • تخلیه چاه سپتیک تانک و چاه جذبی در خیابان ولیعصر تهران با کمترین خرابی
 • طوقه چینی
 • مشاوره رایگان
 • کول گذاری
 • احیاء چاه کهنه و قدیمی
 • لایروبی
 • ته زنی و کف تراشی چاه
 • حفر چاه نو جذبی و سپتیک در خیابان ولیعصر
 • رفع بوی بد چاه
**** کلیه خدمات شبانه روزی است **** 

تلفن تماس: 09128506212

خطرات تخلیه چاه در ولیعصر تهران

تخلیه چاه های فاضلاب کار بسیار پر خطری است و افرادی که مبادرت به تخلیه چاه می کنند باید تجربه بالایی در زمینه تخلیه چاه ولیعصر داشته باشند و نکات ایمنی را به خوبی رعایت کنند.

یکی از خطرات تخلیه چاه در خیابان ولیعصر خطر سقوط به درون چاه فاضلاب است. البته امروزه ماشین های جدید تخلیه چاه در ولیعصر این مشکل را تا حدودی از بین برده اند، زیرا ماشین های ساکشن جدید برای تخلیه چاه ولیعصر نیازی نیست که درون چاه قرار بگیرند و با قدرت مکشی که دارند فاضلاب را از دهانه چاه به درون تانکر ها می مکند.

برای جلوگیری از حادثه سقوط به درون چاه باید از تجهیزات ایمنی لازم استفاده کرد و برای چنین اتفاقی از قبل آماده بود.

ماشین تخلیه چاه در ولیعصر تهران

خطر دیگری که چاه باز کن ها را تهدید می کند خطر گازگرفتگی است. فاضلاب درون چاه های فاضلاب تولید گاز های سمی می کنند که رنگ و بو ندارند و بعضی از آن ها باعث خفگی و حتی مرگ می شود. در مواردی مانند لایروبی چاه که فرد داخل چاه می رود باید حتما از ماسک استفاده کند تا دچار گازگرفتگی نشود.

این گاز ها همچنین خطر شعله ور شدن و انفجار دارند که با کوچکترین جرقه ای مشتعل شده و می توانند باعث انفجار شوند.

شرکت پارس کمک سال هاست در زمینه تخلیه چاه در تهران فعالیت دارد و با خطرات آن به خوبی آشناست. برای تخلیه چاه اصولی در خیابان ولیعصر و همچنین تخلیه چاه در میدان ولیعصر با ما در تماس باشید.

تماس سریع با کارشناس

شرکت پارس کمک چه ویژگی هایی دارد؟

 • قیمت های منصفانه و رقابتی تخلیه چاه در ولیعصر
 • خدمات شبانه روزی تخلیه چاه در ولیعصر
 • مشاوره رایگان
 • نیروهای با تجربه چاه کن و چاه باز کن  برای تخلیه چاه ولیعصر که آموزش های لازم را دیده اند
 • حفر چاه جدید در ولیعصر تهران در کوتاهترین زمان ممکن
 • انجام خدمات تخلیه چاه ولیعصر تهران با ماشین آلات پیشرفته و مدرن تخلیه چاه
 • رعایت بهداشت توسط پرسنل در حین انجام خدمات تخلیه چاه و حفر چاه
**** رضایت شما اولویت ماست ****  

تلفن تماس: 09128506212

«برای تخلیه چاه ولیعصر و تخلیه چاه میدان ولیعصر شرکت پارس کمک بهترین گزینه برای شماست.»