اگر شما در غرب تهران سکونت دارید می توانید برای بهره مندی از خدمات تخلیه چاه سپتیک غرب تهران با پارس کمک بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران تماس بگیرید.

پس از اولین تماس شما و مشاوره اولیه در صورت تمایل شما گروه تخلیه چاه سپتیک به محل شما اعزام می شوند. فراموش نکنید که زمان در این کار نقش مهمی ایفا می کند و اگر تخلیه چاه سپتیک در زمان مقرر انجام ممکن است هزینه های زیادی را به شما متحمل نماید.

«تخلیه سریع چاه سپتیک در غرب تهران با دستگاه های بروز و پیشرفته»

تماس سریع با کارشناس

سپتیک تانک چاه سپتیک چیست؟

چاه سپتیک به چاه هایی گفته می شود که دارای یک مخزن نگهداری از جنس غیر قابل نفوذ می باشد که در مناطقی که امکان حفر چاه های جذبی وجود ندارد به کار برده می شود. این مخزن ها از جنس بتن و یا آلیاژهای ضدخوردگی و مقاوم هستند و فاضلاب را درون خود نگهداری می کنند.

کارایی چاه سپتیک، حفظ و نگهداری فاضلاب و عدم اجازه نشت از آن به محیط و یا به آن توسط محیط اطراف می باشد. چاه سپتیک پس از دوره مشخصی که بستگی به ظرفیت ساختمان دارد پر شده و باید بلافاصله پس از پر شدن تخلیه شود. یکی از خصوصیات چاه های سپتیک این است که مواد جامد و فضولات را از آب جدا می کند.

خدمات تخلیه چاه سپتیک در غرب تهران

پارس کمک در غرب تهران خدمات زیر را ارائه می دهد:

خدمات تخلیه چاه سپتیک پارس کمک در غرب تهران خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • تخلیه چاه سپتیک بصورت تخصصی در غرب تهران
 • لایروبی و رسوب زدایی چاه های سپتیک
 • ارائه مشاوره رایگان در خصوص تخلیه چاه سپتیک به موقع
 • احداث سپتیک تانک جدید
 • رفع مشکلات سپتیک تانک ها
 • تعمیر و مرمت سپتیک تانک در غرب تهران

دیگر خدمات ما: لایروبی و تخلیه سپتیک در آزادگان جنوب

معرفی اجزای چاه سپتیک

چاه سپتیک سیستم ساده ای دارد. در مجموع سیستم سپتیک می تواند تنها با استفاده از یک پمپ آب کار می کند. چاه سپتیک شامل یک یا چند تانک بتنی یا پلاستیکی می باشد که یک سر آن به یک لوله فاضلاب ورودی و سر دیگر آن به میدان تخلیه سپتیک اتصال دارد.

در حال حاضر طراحی مخزن سپتیک شامل دو اتاق است که هر کدام مجهز به پوشش لولایی هستند و توسط یک دیوار و حفره هایی که در اطراف مقطع بین کف و سقف مخزن واقع شده اند، جدا می شوند.

با ورود فاضلاب به اتاق اول مخزن، جامدات در مرحله اول ته نشین می شوند. به این ترتیب جامدات تا حدودی حل شده و حجم جامدات کاهش پیدا می کند. اجزای مایع نیز از طریق حفره موجود در بالای دیوار به اتاق دوم جریان می یابند و در آنجا از طریق باکتری های بی هوازی تا حدودی تصفیه شده و به محیط جذب انتقال می یابد.

ناخالصی های باقی مانده در سطح زمین غوطه ور می شوند و آب اضافی از طریق نفوذ به خاک، با عمل تبخیر و جذب از طریق سیستم ریشه گیاهان و یا ورود به آب های زیرزمینی یا آب های سطحی دفع می شود.

تخلیه چاه سپتیک در غرب تهران

تخلیه چاه سپتیک در غرب تهران

فضولات باقی مانده در چاه سپتیک باید توسط تخلیه چاه سپتیک در غرب تهران تخلیه شود که این کار توسط کامیون های مخصوص تخلیه چاه در تهران انجام می شود.

نحوه تخلیه چاه سپتیک غرب تهران به موارد زیر بستگی دارد:

 • حجم مخزن نسبت به ورودی جامدات
 • مقدار جامدات غلیظ شده
 • دمای محیط و ....

بعد از پر شدن مخزن سپتیک، تجزیه بی هوازی به سرعت کاهش پیدا می کند و روش تصفیه مختل می شود. به این دلیل پیشنهاد می شود که چاه در فواصل زمانی مشخص توسط یک تیم تخلیه چاه تخلیه شود.

لایروبی چاه سپتیک غرب تهران با تیم مجرب و حرفه ای

معمولا پس از 3 سال استفاده از چاه های سپتیک به دلیل چربی ها و مواد سنگین درون تانکر ها، لایه هایی تشکیل می شود که به راحتی و با تخلیه از محل خود کنده نمی شوند و در داخل چاه سپتیک شما می مانند و باید حتما عملیات لایروبی روی چاه های سپتیک انجام گیرد.

مراحل انجام کار لایروبی سپتیک تانک ها

پس از تخلیه کامل فاضلاب درون سپتیک فاضلاب به وسیله پمپ های ساکشن قوی، درب چاه باز می شود و پس از یک الی دو روز دیگر و فردی که در کار لایروبی چاه تخصص دارد با تجهیزات و ماسک وارد سپتیک تانک می شود. فرد لایروب با استفاده از دیلم ها و ابزارهای مخصوص اقدام به تراشیدن و لایروبی لایه های فاضلاب درون سپتیک می کند و پس از آن خارج می شوند . با این کار تمام مواد اضافی درون سپتیک خارج می شوند و سپتیک فضای بیشتری برای دریافت فاضلاب خواهد داشت. در غیر این صورت لجنها و مواد زائد در کف سپتیک باقی می مانند و فضای اضافی اشغال می کنند و این موضوع باعث کاهش فضای فاضلاب می شود. در نتیجه حجم فاضلاب دریافتی کاهش یافته و سپتیک خیلی زود پر می شوند.

دیگر خدمات: لوله بازکنی منطقه آرژانتین تهران

چرا برای تخلیه چاه سپتیک در غرب تهران باید پارس کمک را انتخاب کنیم؟

  وجود دستگاه های پیشرفته و به روز تخلیه و لایروبی سپتیک تانک در پارس کمک که در رفع سریع مشکلات مربوط به چاه های سپتیک بسیار موثر بوده و افزایش رضایت مشتریان را به همراه دارد.
 • رضایت مشتری مهمترین هدف پارس کمک است.
 • پارس کمک با ارائه خدمات تضمینی تخلیه چاه سپتیک در کوهک تهران و در عین حال قیمت ارزان و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه لوله بازکنی تهران در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده می باشد.
 • یکی دیگر از دلایل برتری پارس کمک شبانه روزی بودن آن و پاسخگویی 24 ساعته می باشد.
 • کادر حرفه ای آشنا به تخلیه چاه سپتیک که دوره های لازم را طی کرده اند کادر چاه بازکن بلافاصله پس از تماس شما در محل حاضر خواهند شد.

ما در کارمان حرفه ای هستیم و با تمام تخصصمان به اعتماد شما پاسخ خواهیم داد!