اگر در حوالی بلوار سرو زندگی می کنید و چاه فاضلاب شما از نوع جذبی و یا سپتیک تانک می باشد در هر زمانی که نیاز به تخلیه چاه در بلوار سرو داشته باشید می توانید با خیالی آسوده از نتیجه ی کار با شرکت پارس کمک تماس بگیرید تا تیم متخصص چاه بازکن پارس کمک به یاری شما بشتابند

خدمات تخلیه چاه در بلوار سرو تهران شبانه روزی بوده و قیمت تخلیه چاه در بلوار سرو کاملا رقابتی و منصفانه می باشد. پس از تماس شما بلافاصله تیم پارس کمک با ماشین های ساکشن در محل حاضر شده و اقدام به تخلیه چاه فوری در بلوار سرو می کنند.

تخلیه چاه در بلوار سرو تهران

فعالیت های پارس کمک در بلوار سرو تهران

پارس کمک با سال ها تجربه در زمینه تخلیه چاه در تهران توانسته به یکی از شرکت های معتبر تخلیه چاه در تهران و بلوار سرو تبدیل شود. کیفیت خدمات ارائه شده در پارس کمک عامل مهمی در جذب مشتریان و رضایت ان ها است.

در ادامه خدمات پارس کمک در بلوار سرو تهران را معرفی می کنیم:

تخلیه چاه در بلوار سرو

برای تخلیه چاه در بلوار سرو تهران ابتدا سرویس کار آموزش دیده پارس کمک پس از بررسی چاه روش مناسب برای تخلیه چاه در خیابان سرو را انتخاب کرده و وضعیت انشعابات لوله های فاضلاب و درون چاه را بررسی می کند.

سپس سعی می شود با کمترین خرابی و کثیف کاری نسبت به باز کردن سر چاه فاضلاب اقدام می شود. پیدا کردن محل چاه فاضلاب گاهی به آسانی صورت نمی گیرد و نیاز به تجربه و یا تجهیزات خاصی دارد.

روش تخلیه چاه در محله ی سازمان آب به این شکل است که شیلنگ دستگاه های مکنده و ساکشن به درون چاه فرستاده می شود و فضولات و پسماندها را مکش کرده و به داخل تانکر های حمل فاضلاب که روی کامیون تعبیه شده اند انتقال داده می شود.

گاهی ممکن است چاه فاضلاب به دلیل کهنه بودن و قدمت بالای آن ریزش کرده باشد و یا مواد جامد و حل نشدنی در آن به حدی رسیده باشد که دیگر تخلیه چاه به صرفه نباشد و نیاز به حفر چاه نو در بلوار سرو داشته باشید.

پارس کمک همچنین آماده ارائه خدمات تخلیه چاه در سعادت آباد تهران نیز می باشد.

لایروبی چاه فاضلاب در بلوار سرو تهران

لایروبی چاه یکی از عملیات های مخصوص چاه است که در آن بخشهای مختلف چاه را پاک سازی کرده و اقدام به لایروبی آن می کنند.

چاه پس از لایروبی احیاء شده و قدرت جذب آن بالا می رود. لایه ها فاضلاب در طول سالیان سال به دیواره ها و کف چاه چسبیده اند و بر روی آن لایه های ضخیم ایجاد کرده اند. این لایه ها باعث جلوگیری از جذب آب می شود و جلوی فعالیت چاه را می گیرد.

در واقع این لایه ها باعث زودتر پر شدن چاه می شوند و برای کارکرد بهتر چاه باید این لایه ها از بین بروند.

لایروبی