با اولین تماس لوله بازکنی بلوار اوشان با کادر باتجربه و قیمت ارزان در خدمت شما خواهد بود

علاوه بر بروز مشکلات مربوط به لوله فاضلاب، گاهی ممکن است بوی بد فاضلاب، آسایش شما را در خانه مختل کند و با بکار بستن ترفند ها و روش های مختلف نیز مشکل شما برطرف نشود. اگر به چنین مشکلی برخوردید حتما از یک کارشناس حرفه ای کمک بگیرد تا با استفاده از تجهیزات و یا با استفاده از تجربیاتی که دارند مشکل شما را در کمتر از یک ساعت و کاملا تضمینی رفع نماید.

اگر با این مشکل روبه رو شدید و به دنبال راه حل هستید، ما لوله بازکنی بلوار اوشان را به شما پیشنهاد می کنیم که همواره رضایتمندی مشتری را در اولویت کار خود قرار می دهد و کلیه خدمات لوله بازکنی را با  قیمت ارزان ارائه می دهد.

ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی به بهترین شکل با قیمت ارزان و بصورت شبانه روزی در لوله بازکنی بلوار اوشان

تماس سریع با کارشناس

منطقه بلوار اوشان تهران
بلوار اوشان در منطقه یک تهران قرار دارد که از بزرگراه ارتش شروع و به دارآباد منتهی میشود. اتوبوسهای خط قائم - تجریش از بلوار اوشان عبور می کنند و نزدیکترین ایستگاه مترو به بلوار اوشان ایستگاه مترو شهید محلاتی می باشد.

گرفتگی لوله فاضلاب گاهی با برخی عادات اشتباه مانند ریختن چربی اضافه ظروف در سینک ظرفشویی و یا  ریختن مو داخل لوله فاضلاب حمام، بروز پیدا می کند.

پس بهتر است با رعایت برخی موارد از گرفتگی لوله فاضلاب پیشگیری کنیم  تا به مشکل برنخوریم. اما اگر این موارد و یا موارد بی شمار مربوط به گرفتگی لوبه فاضلاب برای شما پیش آمد، لوله بازکنی بلوار اوشان تهران بهترین گزینه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزل شماست. این مرکز لوله بازکنی آماده خدمت رسانی در موارد بی شماری از مشکلات رایج مربوط به تاسیسات می باشد.

خدمات لوله بازکنی بلوار اوشان تهران

 • تشخیص ترکیدگی لوله در کمترین زمان ممکن در لوله بازکنی بلوار اوشان تهران
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی در لوله بازکنی اوشان در منطقه 1 تهران
 • رفع بوی بد فاضلاب با استفاده از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی در این لوله بازکنی
 • نشت یابی سیستم لوله کشی ساختمان بدون تخریب در سازه توسط تیم با سابقه پارس کمک
 • استخدام سرویسکار لوله حرفه ای و باسابقه در لوله بازکنی بلوار اوشان تهران
 • خارج کردن اشیا و جواهرات قیمتی از لوله فاضلاب توسط این لوله بازکنی
 • ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه لوله بازکنی در استان تهران
 • پاسخگویی 24 ساعته و شبانه روزی سرویکاران مرکز لوله بازکنی بلوار اوشان تهران
 • رفع نم و رطوبت ساختمان با رعایت موارد بهداشتی در این لوله بازکنی
 • استفاده از  پمپ لوله بازکنی فشار هوا برای رفع گرفتگی توالت فرنگی به دلیل حساس بودن کاسه توالت فرنگی 
 • حضور سریع و به موقع متخصص لوله بازکن در منطقه 1 تهران و خیابان های اطراف این منطقه
 • باز کردن سریع گرفتگی لوله فاضلاب با قیمت ارزان در لوله بازکنی اوشان تهران و تیم پارس کمک
 •  رفع نم و رطوبت در منازل و اداره جات بلوار اوشان تهران
 • ارسال افراد باتجربه و آموزش دیده برای رفع مشکل با کمترین خرابی
 • رفع گرفتگی وان حمام در بلوار اوشان تهران توسط کارشناسان این مجموعه

گاهی ممکن است گرفتگی لوله فاضلاب منزل یا محیط کار شما سطحی باشد و با روش های خانگی برطرف شود که یکی از این روش ها لوله بازکنی به کمک محلول در لوله بازکنی بلوار اوشان می باشد که در رفع گرفتگی های سطحی بسیار سازنده است.

 بازکردن لوله به وسیله محلول در لوله بازکنی بلوار اوشان تهران 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از محلول می تواند اولین گزینه در لوله بازکنی بلوار اوشان باشد. ترکیب این محلول می تواند از نمک و سرکه، و یا جوهر نمک و جوش شیرین باشد. مقدار لازم برای ریختن هرکدام از این مواد مسئله ای است که لوله بازکن بلوار اوشان به آن آگاهی دارد و دارای تجربه لازم برای ساخت این محلول می باشد.

در صورت استفاده درست و به جا از این محلول، انواع گرفتگی سطحی با استفاده از این روش قابل رفع شدن است و شما می توانید به راحتی بدون استفاده از دستگاه، گرفتگی لوله فاضلاب منزل خود را برطرف نمائید. با این روش همچنین، بوی بد فاضلاب در بلوار اوشان و خیابان های اطراف آن برطرف خواهد شد.

تجهیزات پشرفته لوله بازکنی در لوله بازکنی بلوار اوشان  تهران

گاهی گرفتگی سطحی نیست و با روش های ساده برطرف نمی شود که در این مواقع پیشنهاد می شود با تماس با لوله بازکنی بلوار اوشان تهران که متشکل از کارشناسان حرفه ای با بروزترین تجهیزات می باشد برای رفع این مشکل اقدام نمائید.

فنر لوله بازکنی برقی

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های لوله بازکنی است که  در کمترین زمان ممکن، گرفتگی لوله را برطرف می نماید.

طرز کار فنر برقی

برای استفاده از این دستگاه، ابتدا سر فنر مناسب با لوله را انتخاب کرد و به دستگاه متصل می کنیم؛  سپس  با اتصال دستگاه به برق، فنر را از محفظه قرارگیری فنر خارج کرده و به درون لوله هدایت میکنیم  و به این کار ادامه می دهیم تا به محل گرفتگی لوله برسیم. پس از اطمینان از رسیدن به محل گرفتگی، دکمه ی روشن دستگاه را فشار دهید تا عمل لوله بازکنی را انجام دهیم.

دستگاه واتر جت water jet

دستگاه واتر جت، یکی از مدرن ترین دستگاه های رفع گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی بلوار اوشان واقع در منطقه 1 تهران می باشد.

این دستگاه با فشار شدید آب، به رفع گرفتگی لوله فاضلاب کمک می کند.

دستگاه واتر جت برای رفع گرفتگی های شدید لوله فاضلاب مورد استفاده می گیرد.

توصیه هایی برای استفاده از دستگاه کمپرس هوا

 • استفاده از دستگاه کمپرس هوا به همان اندازه که می تواند سودمند واقع شود و به رفع گرفتگی های شدید لوله فاضلاب کمک کند، (به دلیل فشار زیاد هوا) گاهی می تواند موجب بروز خرابی در لوله فاضلاب ساختمان شما بشود .
 • الزامی است که حتما فردی آموزش دیده و با تجربه استفاده از این دستگاه را به عهده بگیرد. هنگام استفاده از دستگاه کمپرس هوا باید نکات ایمنی را رعایت کرد و فشار هوای خارج را با گنجایش مسیر لوله تنظیم کرد. 
 • اطمینان حاصل کنید که هوای وارد شده در لوله توسط دستگاه کمپرس هوا در قسمتی از لوله ذخیره نشده باشد زیرا در این صورت، با باز کردن مجرای آن لجن و رسوبات به بیرون پاشیده خواهد شد.
 • با قرار دادن یک مکنده در طرف دیگر لوله، نتیجه مطلوب تری به دست خواهید آورد.
 • استفاده از محلول های مختلف هنگام استفاده از این دستگاه، به کارایی بیشتر این دستگاه کمک قابل توجهی خواهد کرد.

لوله بازکنی بلوار اوشان تهران در منطقه 1، این اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد که با کیفیت عالی و در عین حال قیمت ارزان در کمترین زمان ممکن، کلیه خدمات لوله بازکنی را ارائه خواهد داد و همواره رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار می دهد.