پارس کمک آماده ارائه خدمات لوله بازکنی در خیابان امیدوار در نیاوران تهران می باشد. خدمات تضمینی و شبانه روزی پارس کمک در خیابان امیدوار تهران باعث شده این شرکت تبدیل به یک شرکت معتبر در میان سایر شرکت های لوله بازکنی نیاوران تهران شود. لوله بازکنی ارزان در خیابان امیدوار نیاوران تهران یکی از دلایل رضایت مشتریان است.

پارس کمک لوله بازکنی خیابان امیدوار نیاوران تهران را با تجهیزات به روز لوله بازکنی مانند فنر لوله بازکنی، واترجت و کمپرسور هوا انجام می دهد. ضمنا کلیه خدمات لوله بازکنی در خیابان امیدوار نیاوران تهران تضمینی است.

همچنین ساکنین منطقه نیاوران می توانند با لوله بازکنی نیاورن تهران در تماس باشند.

لوله بازکنی خیابان امیدوار نیاوران تهران

تماس سریع با کارشناس

لوله بازکنی تضمینی در خیابان امیدوار نیاوران تهران 

گرفتگی لوله های فاضلاب دلایل مختلفی می تواند داشته باشد به عنوان مثال گیر کردن شی ء خارجی در مسیر لوله ها، پوسیدگی لوله ها و همچنین ایجاد لایه های رسوب ناشی از مواد معدنی موجود درآب.

اگر در خیابان امیدوار نیاوران تهران زندگی می کنید در صورت مواجه شدن با مشکل مسدود شدن لوله فاضلاب می توانید با لوله بازکنی خیابان امیدوار در نیاوران تهران شرکت پارس کمک تماس بگیرید و مطمئن باشید که خدمات با کیفیت و تضمینی دریافت می کنید.

روش های لوله بازکنی در خیابان امیدوار نیاوران تهران

لوله بازکنی با واتر جت (water jet) معمولا برای رفع گرفتگی های شدید به کار می رود. واتر جت کاربرد های مختلفی دارد که یکی از آن ها رفع گرفتگی لوله های فاضلاب است.

واتر جت ترکیبی از آب و هوا را با فشار زیاد به درون لوله ها می فرستد و موانعی که در مسیر لوله ها وجود دارند را با فشار زیاد آب حرکت داده و خارج می کند. فشار واتر جت قابل تنظیم است و با توجه به شدت گرفتگی می توان آن را تغییر داد. گروه تخصصی پارس کمک آماده ارائه خدمات لوله بازکنی در خیابان امیدوار در نیاوران تهران بوسیله واتر جت پیشرفته می باشد.

رفع گرفتگی لوله در خیابان امیدوار در نیاوران تهران با کمپرس هوا یکی دیگر از روش هایی است که برای رفع گرفتگی لوله در خیابان امیدوار نیاوران تهران به کار می رود. کمپرسور، هوا را فشرده کرده و به درون لوله گرفته هدایت می کند و جسم خارجی که در لوله گیر کرده باشد را به سمت فاضلاب هدایت می کند.

برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر لوله بازکنی در خیابان امیدوار در نیاوران تهران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. روش کار فنر لوله بازکنی به این صورت است که آن را وارد لوله گرفته می کنند تا جایی که به جسمی که باعث ایجاد گرفتگی شده برسند. سپس دستگاه را روشن می کنند تا مانع برطرف شود.

فهرست خدمات قابل ارائه در خیابان امیدوار نیاوران تهران

 • رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی و حمام
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب کفشور حمام و پیلوت و تراس
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب پشت بام در خیابان امیدوار نیاوران
 • تخلیه چربی گیر رستوران های خیابان مقدسی
 • بیرون آوردن اشیاء قیمتی و جواهرات از لوله فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی و روشویی
 • اعزام لوله بازکن حرفه ای و مجرب در کمترین زمان ممکن و اورژانسی.
 • تخلیه آب حوض و استخر در خیابان امیدوار نیاوران تهران
 • رفع نم و رطوبت در دیوارها و سقف با تجهیزات بروز
 • خارج کردن موبایل از توالت
 • تعمیر توالت فرنگی و رفع نشتی توالت فرنگی

از کجا بفهمم لوله فاضلاب گرفته است؟

علائم گرفتگی لوله فاضلاب موارد زیر است:

مشاهده نم و رطوبت در ساختمان: در صورتی که لوله های فاضلاب دچار گرفتگی شوند ممکن است آب از کناره های آن به دیوار و یا سرامیک های کف نفوذ کند و ساختمان دچار نم و رطوبت شود.

بوی نامطبوع: یکی از علایم  دیگر گرفتگی لوله بوی نا مطبوع است. اگر در آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی منزلتان بوع نامطبوعی به مشامتان رسید و با شستشوی محل این بوی نامطبوع از بین نرفت می توان گفت که چاه فاضلاب منزلتان دچار گرفتگی است.

حیوانات و حشرات موذی: اگر تعداد این نوع حیوانات در محیطی مانند حیاط منزلتان بصورت غیر عادی زیاد شد میتوان گفت که چاه فاضلاب منزلتان دچار گرفتگی شده است.

اگر ساکن خیابان امیدوار نیاوران تهران و یا خیابان های اطراف آن هستید در صورت مشاهده علائم گرفتگی لوله فاضلاب با لوله بازکنی با قیمت ارزان و با کیفیت خیابان امیدوار در نیاوران تهران تماس بگیرید تا متخصص لوله بازکن در کمترین زمان ممکن در آدرس شما حاضر شود و به رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزل و یا محل کارتان بپردازد.

دلایل برتری پاس کمک نسبت به سایر لوله بازکنی ها

سرعت در خدمت رسانی: لوله بازکنی در خیابان امیدوار نیاوران تهران با داشتن برنامه مشخص به انجام هدف خود فکر می کند و به سرعت دست به حل مشکل می پردازد.

حفظ آمادگی و هشیاری در کار: آماده بودن و داشتن هوشیاری در حین انجام کار یکی از ویژگی های لوله بازکنی در خیابان امیدوار نیاوران تهران می باشد.

احترام به مشتری: علاقه به کاری که انجام می دهیم موجب رسیدن به موفقیت خواهد شد. کارشناسان پارس کمک با ایجاد آسایش برای مردم، برای حرفه خود ارزش قائل هستند و احترام به مشتری را در اولویت کاری خود قرار می دهند.

رضایت مشتری: احترام به مشتری و رضایتمندی او همواره در دستور کار لوله بازکنی در خیابان امیدوار در نیاوران تهران و تیم پارس کمک قرار دارد.

استفاده از دستگاه های بروز لوله بازکنی: به کار بردن لوازم معتبر از نکته های مهم در لوله بازکنی می باشد و کارشناسان لوله بازکنی در خیابان امیدوار نیاوران تهران آموزش های لازم را در این زمینه کسب نموده اند.

رعایت ایمنی: ایمن بودن یکی از شرایط لازم برای انجام کار در لوله بازکنی می باشد و به دلیل خطرات احتمالی به خصوص هنگام استفاده از دستگاه ها رعایت ایمنی بسیار مهم است.

رعایت بهداشت: به دلیل اینکه فعالیت در لوله بازکنی با انواع میکروبها و باکتریها در تماس است، رعایت بهداشت برای کارکنان لوله بازکنی خیابان امیدوار در نیاوران تهران از موارد الزامی است که در آن سختگیری می شود.

برگزاری دوره های آموزشی: آموزش و یادگیری در مجموعه پارس کمک هیچ گاه متوقف نمی شود و همواره اطلاعات کارکنان به روز خواهد شد تا به تجارب آنها افزوده شود و خدمات بهتری ارائه دهند.

مراقبت از وسایل و ابزارآلات: نگهداری و مراقبت از ابزار مورد استفاده در لوله بازکنی به دلیل اینکه همواره همراه کارشناسان می باشد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.