شرکت پارس کمک در خیابان فرهنگ واقع در منطقه 2 تهران آماده انجام کلیه خدمات تخلیه چاه در فرهنگ مانند تخلیه چاه در خیابان فرهنگ، لایروبی و رسوب زدایی چاه، حفر چاه در خیابان فرهنگ، رفع نم و رطوبت و ... می باشد.

ساکنین گرامی خیابان فرهنگ در هر زمانی از شبانه روز که مایل باشند می توانند با شرکت پارس کمک تماس بگیرند تا تیم چاه بازکن پارس کمک با روش های جدید تخلیه چاه اقدام به تخلیه چاه در خیابان فرهنگ نمایند.

سریع ترین تیم تخلیه چاه در منطقه

اقدامات شرکت تخلیه چاه پارس کمک در منطقه فرهنگ

پارس کمک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تخلیه چاه در خیابان فرهنگ می باشد.

در ادامه خدمات پارس کمک در خیابان فرهنگ را معرفی می کنیم:

تخلیه چاه در خیابان فرهنگ: تخلیه چاه فاضلاب پر شده بوسیله ی ماشین های ساکشن پرقدرت یکی از اقدامات شرکت پارس کمک است که توسط چاه بازکن باتجربه و به صورت کاملاً ایمن و اصولی انجام می شود.

کافی است تماس بگیرید تا گروه تخلیه چاه پارس کمک در عرض مدت بسیار کمی در محل حاضر شده و چاه را تخلیه کنند. تخلیه چاه در خیابان فرهنگ بصورت شبانه روزی بوده و با تضمین کامل انجام می شود.

لایروبی و رسوب زدایی چاه در فرهنگ تهران: بعد از تخلیه چاه گاهی اوقات نیاز به برطرف کردن لایه های رسوب ته نشین شده در چاه داریم که به این عمل لایروبی چاه گفته می شود.

بهترین روش لایروبی ترکیبی از ماشین و نیروی انسانی است. به این شکل که ابتدا بوسیله ی ماشین مکنده ی لجن کش رسوبات چاه را مکش کرده و از آن خارج می کنیم و سپس شخص چاه بازکن به داخل چاه رفته و باقیمانده آن را بوسیله ی ابزار خاصی کنده و از چاه خارج می کند.

حفر چاه در فرهنگ: گاهی بنا به دلایلی نیاز به حفر چاه داریم. تیم پارس کمک با برخورداری از چاه کن های حرفه ای و دوره دیده به خوبی از پس این کار برمی آیند و در مدت زمان کمی یک چاه کاملاً اصولی به شما تحویل می دهند.

مطالعه بیشتر: آشنایی با بهترین زمان حفر چاه و روش حفر چاه

رفع نم و رطوبت چاه: گاهی چاه فاضلاب به دلیل پر شدن و یا دلایل دیگر دچار نم و رطوبت شده و باعث نم برداشتن اطراف آن می شود. در صورت مشاهده ی نم و رطوبت در اطراف چاه با پارس کمک تماس بگیرید تا مشکل شما را حل کنند.

رفع بوی بد فاضلاب: بوی بد فاضلاب به دو دلیل اتفاق می افتد. یا چاه پر شده و یا لوله ها دچار گرفتگی شده اند. در هر دو صورت نیاز به یک متخصص چاه بازکن دارید تا پس از بررسی محل مشکل اصلی را کشف و آن را برطرف کند.

نوسازی و مرمت چاه: چاه فاضلاب پس از مدتی به دلیل قدرت تخریب بالای آب دچار فرسایش و ریزش می شود و کارایی سابق خود را از دست می دهد. در چنین شرایطی باید اقدام به بازسازی چاه نمود. به عنوان مثال می توان طوقه چینی چاه را بازسازی کرد.

تماس سریع با کارشناس

ویژگی های برتر پارس کمک

 • سرعت
 • دقت
 • قیمت مناسب
 • خدمات شبانه روزی
 • خدمات تضمینی
 • تیم متخصص

تخلیه چاه در فرهنگ تهران چه زمانی باید انجام شود؟

پس از مشاهده ی نشانه های پر شدن چاه مثل انتشار بوی بد، خروج سخت آب از کفشو ها، نم برداشتن موزایک های اطراف چاه و ... به احتمال زیاد چاه منزلتان پر شده. بلافاصله با یک شرکت تخلیه چاه معتبر تماس بگیرید تا در خیابان فرهنگ حاضر شده و چاه را بررسی کند.

شرکت پارس کمک بلافاصله تیم تخلیه چاه خیابان فرهنگ را به محل اعزام می کند و بدون کوچکترین آسیبی به چاه اقدام به تخلیه چاه می کند.

در انجام تخلیه چاه خیابان فرهنگ تعلل نکنید و بلافاصله پس از مشاهده نشانه های پر شدن چاه اقدام مناسب را انجام دهید.

نکات ایمنی که هنگام تخلیه چاه در فرهنگ باید رعایت کرد

تخلیه چاه فاضلاب در خیابان فرهنگ اگر با رعایت نکات ایمنی انجام نشود می تواند بسیار خطرناک باشد. در زیر به برخی از این نکات اشاره می کنیم:

 • استفاده از کلاه ایمنی، دستکش، ماسک، کفش مخصوص و ...
 • خطر سقوط به درون چاه وجود دارد و باید به خوبی مراقب اطراف چاه بود
 • برای روشنایی چاه از ابزار مناسب استفاده کنید
 • مراقب گازهای سمی درون چاه باشید
 • از انداختن هرچیزی که منجر به ایجاد جرقه در چاه شود خودداری کنید زیرا ممکن است باعث انفجار شود.

در پایان اگر چاه فاضلاب منزل شما پر شد نگران نباشید. کافی است با شرکت پارس کمک تماس بگیرید تا خدمات تخلیه چاه تضمینی و با قیمت مناسب دریافت کنید.